Apartamenty Szafirowe w Rybniku mają imponujące metraże

Realizowane przez Emerald Developer Apartamenty Szafirowe to czternastomieszkaniowe budynki we wschodniej części Rybnika. Powstają przy ul. Wolnej, w bezpośredniej bliskości Parku Krajobrazowego Cysterskie Kompozycje Krajobrazowe Rud Wielkich. W ofercie jest imponująca rozpiętość metraży: od 26 mkw. do 257 mkw.

Autor: HouseMarket.pl 02 czerwca 2017 09:01

Pierwszy etap realizacji obejmuje budowę dwóch budynków czternastomieszkaniowych. Inwestycję rozpoczęto w pierwszym kwartale 2016 roku, a jej zakończenie planowane jest w drugim kwartale 2017 roku. W ofercie dewelopera - Emerald Developer znajdują się apartamenty o powierzchni od 26 mkw. do 257 mkw. Mieszkania na parterze posiadają ogrody. Te na piętrach - pojedyncze lub podwójne tarasy. Garaże w obiektach wyposażone są w podnoszoną panelową bramę garażową obsługiwaną pilotem.

Inwestycja powstaje we wschodniej części Rybnika, przy ul. Wolnej, w bezpośredniej bliskości Parku Krajobrazowego Cysterskie Kompozycje Krajobrazowe Rud Wielkich. Lokalizacja inwestycji daje możliwość dogodnego dojazdu zarówno do ścisłego centrum miasta jak i autostrady A1. Generalnym wykonawcą inwestycji jest firma PPHU Kris-Bruk z Rybnika.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Oprócz walorów estetycznych Emerald Developer szczególną uwagę poświęca energooszczędności budynków i urządzeń w nich zamontowanych. Pod względem energetycznym firma nie skupia się wyłącznie na spełnieniu wymogów minimalnych zawartych w polskich normach.

Parametry oszczędności energetycznej budynków są na bardzo wysokim poziomie, część mieszkań spełnia wręcz wysokie wymogi energetyczne budownictwa pasywnego. Ten element szczególnie doceniany jest przez klientów - dzięki zastosowanym rozwiązaniom płacą niższe rachunki.

W formie dodatkowej usługi deweloper proponuje kompleksowe wykończenie mieszkania pod klucz. W przypadku zainteresowania tą usługą, aranżuje spotkanie z architektem wnętrz. Po zaprojektowaniu wnętrza przedstawia szczegółową wycenę obejmującą koszt wykonania i dostawy materiałów.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych