Apartamenty Via zdobi wykwintna zieleń

Apartamenty Via w Myślenicach to najnowszy projekt firmy Jania Construction. W kameralnym budynku ozdobionym wykwintną zielenią znajdzie się 21 apartamentów o powierzchni od 38 mkw. do 63,09 mkw.

Autor: HouseMarket.pl 16 listopada 2016 09:11

Apartamenty Via będą budynkiem z niewielką powierzchnią usługową na parterze od ulicy - pod wynajem lub do kupienia i mieszkaniami na pierwszej, drugiej i trzeciej kondygnacji. W apartamentowcu zaplanowano 21 apartamentów o powierzchni od 38 metrów kwadratowych do 63,09 metrów kwadratowych.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Szczególną cechą wszystkich lokali ma być powiązanie nowoczesnej architektury z zielenią w formie okazałych tarasów i balkonów. Dla wygody mieszkańców w inwestycji zaprojektowano garaż podziemny na samochody i komórki lokatorskie.

Kameralny charakter budynków, atrakcyjna lokalizacja i niepowtarzalny styl wykończenia stworzą spójną całość. Oferta trafi do sprzedaży w pierwszym kwartale 2017 roku. Ceny za metr kwadratowy będą zaczynać się od 3888 tys. zł. Deweloper - Jania Construction uruchomił już przedsprzedaż. Umowy deweloperskie z zamkniętym rachunkiem powierniczym przyszli właściciele będą mogli podpisywać na przełomie grudnia i stycznia.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych