Apartamenty w Mielnie gotowe przed sezonemHousemarket/mmszczecin.pl - 27 października 2015 08:25


Kompleks Rezydencja Park Rodzinna otworzy swoje podwoje już w kwietniu 2016 r. Jednak już na obecnym etapie sprzedanych zostało ponad 30 proc. apartamentów, zaś na kolejnych 15 proc. została złożona rezerwacja - podaje mmszczecin.pl.

Rezydencja Park Rodzinna znajduje się w najbardziej zielonej części Mielna, w parku sosnowym pomiędzy ulicą Orła Białego i Kopernika. W czterokondygnacyjnym budynku znajdą się 32 apartamenty o zróżnicowanej powierzchni. Dwu- i trzypokojowe o powierzchni od 36 do 53 m kw. - każdy z tarasem lub przestronnym balkonem o powierzchni 8 lub 21 mkw. Trzy apartamenty będą miały powierzchnie 71 mkw. W przyziemnej hali garażowej znajdzie się 20 prywatnych miejsc postojowych, dodatkowe 12 na zamkniętym terenie, w pobliżu budynku. Budynek wyposażony zostanie w windę.

Inwestorem projektu jest spółka Rezydencja Park Rodzinna, wchodząca w skład grupy Firmus Group. Projekt wykonali wspólnie architekci Marek Antoszczyszyn oraz Andrzej Buko ze szczecińskiego biura AB Studio. Dotąd Firmus zrealizował cztery etapy inwestycji.