Apartamenty w Trzynastej idealne dla fanów miejskiego życia

Realizowane przez Logi Development Apartamenty w Trzynastej to 16 mieszkań o powierzchni od 30 mkw. do 66 mkw., których rozkład został zaprojektowany tak, aby do wnętrza dostarczyć jak najwięcej światła.

Autor: HouseMarket.pl 13 października 2016 09:14

Dla potrzebujących większych powierzchni deweloper – Logi Development łączy ze sobą mieszkania sąsiadujące. Do wszystkich lokali przygotowano miejsca postojowe w garażu podziemnym. Komfort użytkowania budynku dopełniają elegancko zaaranżowane i wykończone części wspólne. Apartamenty w Trzynastej to miejsce idealne dla fanów miejskiego życia.

Apartamenty w Trzynastej powstają na krakowskim Podgórzu, w XIII dzielnicy przy ul. Śliskiej. W skład budynku wejdzie szesnaście apartamentów od jednopokojowych do czteropokojowych łączących ze sobą komfort, jakość i nowoczesność wnętrz z historią i tradycją jednej z najstarszych dzielnic Krakowa.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Dzięki takiej lokalizacji mieszkańcy zyskują zarówno dostęp do miejsc dziedzictwa kulturowego (Rynek, Wawel, Kazimierz) jak i terenów rekreacji i wypoczynku – Park Bednarskiego czy Bulwary Wiślane.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych