Apartamenty w Zatorze. Priorytetowa inwestycja Bongoinvest

Apartamenty w Zatorze to priorytetowa inwestycja firmy Bongoinvest. Na obszarze czterech hektarów powstaje siedem budynków, z czego pięć to obiekty mieszkalne, natomiast dwa mają wbudowane na parterze usługi.

Autor: HouseMarket.pl 02 lutego 2017 09:41

Lokalizacja osiedla w centralnej części miasta Zator, przy ulicy Jana Pawła II gwarantuje niepowtarzalne widoki, sąsiedztwo terenów zielonych, przy jednoczesnej niewielkiej odległości od centrum miasta.

Na obszarze czterech hektarów powstaje siedem obiektów, z czego pięć to obiekty mieszkalne, natomiast w dwóch pozostałych wbudowane zostaną na parterze usługi. W aktualnej sprzedaży znajdują się mieszkania w budynku A1. Do wyboru są lokale od 28,09 do 138,91 mkw., w układach od jednopokojowych do czteropokojowych.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Do dyspozycji mieszkańców deweloper przekaże zarówno podziemne jak i nadziemne miejsca postojowe. Budynki w całości przystosowane są do potrzeb osób niepełnosprawnych poprzez wbudowane windy. Na osiedlu powstaje również cała infrastruktura towarzysząca, mała architektura oraz plac zabaw dla dzieci, a także część rekreacyjna.

Wszystkie oddawane mieszkania mają przestronne balkony bądź tarasy. Dzięki jasnej kolorystyce elewacji i szlachetnym materiałom wykończeniowym budynki charakteryzują się lekkością i elegancją. Oferta skierowana jest zarówno dla rodzin z dziećmi, jak również do osób pragnących zamieszkać w nowoczesnych i komfortowych apartamentach, z niskimi kosztami eksploatacji. W ofercie są również mieszkania dostępne w programie MdM oraz lokale usługowe pod wynajem o zróżnicowanej powierzchni.

Apartamenty znajdują się w odległości około 50 km od dużych aglomeracji miejskich takich jak: Kraków, Katowice, Bielsko-Biała. W odległości 100 metrów znajdują się takie obiekty jak: szkoła, przedszkole, ośrodek zdrowia, apteka, bank, hala sportowa oraz markety.

Lokalizacja osiedla w centralnej części miasta Zator, przy ulicy Jana Pawła II gwarantuje niepowtarzalne widoki, sąsiedztwo terenów zielonych, przy jednoczesnej niewielkiej odległości od centrum miasta. Pozwala to cieszyć się kameralnością otoczenia oraz walorami miejskiego życia.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych