Apartamenty Warszewo mają lekką bryłę ukrytą w zieleni

Apartamenty Warszewo w Szczecinie charakteryzuje lekka architektura atrakcyjnie wkomponowana w zieloną okolicę. W ramach inwestycji Marina Developer powstaną mieszkania od jednopokojowych do trzypokojowych o metrażach: od 29 mkw. do 62 mkw.

Autor: HouseMarket.pl 02 listopada 2016 10:12

Osiedle wyróżnia się niską i kameralną zabudową. Zostało zaprojektowane przez szczecińskie biuro architektoniczne Dedeco.

Mieszkania znajdują się na zamkniętym, ogrodzonym i monitorowanym terenie. Kompleks będzie składać się z pięciu czterokondygnacyjnych budynków z halą garażową.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Dzięki zastosowaniu dużych okien, lokale są jasne i słoneczne. Każde mieszkanie posiada przestronny taras, a w apartamentach klasy M3 przewidziano dodatkowy balkon, dostępny z sypialni. Naturalnym przedłużeniem mieszkań na parterze są ogródki. Na wyższych kondygnacjach powstaną przestronne i wysokie apartamenty na poddaszu, gdzie skosy zaczynają się dopiero od 2,5 metra, czyli powyżej poziomu okien.

Cichobieżne windy znajdą się w każdym z budynków. Dla dzieci deweloper zaprojektował strefę zabaw pomiędzy pasami zieleni. Z myślą o bezpieczeństwie mieszkańców, zainstalowane zostaną kamery w garażu i przy wejściu głównym. Ochrona budynków odbywać się będzie w systemie dyskretnego ostrzegania, z wielopoziomowym systemem dostępu.

Na poziomie parteru budynek przystosowany jest do instalacji rolet antywłamaniowych, a podwójne domofony zlokalizowane przy wejściu do budynku oraz przed wejściem do każdego z holów, wzmocnią poczucie bezpieczeństwa. Osiedle wyróżnia się szczególnym poziomem ekologiczności w zakresie zastosowanych rozwiązań.

W inwestycji pojawią się materiały naturalne: granit oraz płytka klinkierowa. Specjalne szklenia okien zapewnią maksymalne wykorzystanie energii pochodzącej z promieniowania słonecznego, a izolacja budynku styropianem o grubości 15 cm dodatkowo ociepli mieszkania.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych