Apartamenty Witosa łączą luksus z naturą

Realizowane przez spółkę Anna-Bud Bis Apartamenty Witosa to zatopiony w zieleni luksusowy kompleks, który powstaje w pobliżu rzeki Silnicy i Zalewu Kieleckiego. Znajdą się w nim mieszkania od 28 mkw. do 104 mkw. oraz dwupoziomowe apartamenty o powierzchni ok. 150 mkw.

Autor: HouseMarket.pl 23 września 2016 09:00

Inwestycję przy ul. Witosa 103 tworzą wielorodzinne domy z windami o ciekawej architekturze z elewacją w ciepłej, naturalnej kolorystyce.

 Dwupoziomowe apartamenty

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

 Trzyklatkowy budynek B2 ma wysokość czterech kondygnacji od północy i wschodu, a od południa i zachodu jest pięciokondygnacyjny. W budynku B1 zaprojektowano cztery klatki i cztery piętra. Oba pomieszczą 123 mieszkania o powierzchni od 28 mkw. do 104 mkw. i lokale usługowe od ul. Witosa.

W ofercie Apartamentów Witosa są również dwa czterokondygnacyjne budynki jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej. Znajdą się w nich cztery dwupoziomowe mieszkania o powierzchni ok. 150 mkw.

 Ogród na dachu garażu

Deweloper – spółka Anna-Bud Bis zaplanowała również garaż podziemny, stanowiska parkingowe na powierzchni i komórki lokatorskie.

Teren kompleksu zostanie zagospodarowany trawnikami z elementami zieleni niskopiennej. Również na dachu garażu podziemnego pojawi się zieleń. Deweloper zadba o ciągi pieszo - jezdne i chodniki, zapewniając łatwy dostęp osobom niepełnosprawnym.

Ustronna i jednocześnie uniwersalna lokalizacja osiedla, zapewnia w ciągu kilkunastu minut dotarcie komunikacją miejską do największych galerii handlowych w Kielcach, marketów budowlanych i centrum miasta. W najbliższej okolicy znajduje się m.in. przedszkole, stacja paliw i sklepy spożywcze. Atutem jest też płynąca w pobliżu rzeka Silnica i Zalew Kielecki.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych