Apartamenty Witosa w Tczewie powstają wśród lasów, łąk i pól

Realizowane przez dewelopera - Wydawnictwo Inwestor osiedle Apartamenty Witosa w Tczewie powstają w spokojnej okolicy - wśród lasów, łąk i pól. Przyszli mieszkańcy będą mogli korzystać m.in. z ogrodu założonego 10 lat temu oraz pomieszczeń rekreacyjnych, czyli sauny i sali fitness.

Autor: HouseMarket.pl 25 października 2016 09:22

Projektanci położyli szczególny nacisk na to, by w Apartamentach Witosa każdy czuł się naprawdę u siebie – stąd też możliwość dowolnej aranżacji ścian wewnątrz apartamentu, po uzgodnieniu z inwestorem.

Apartamenty Witosa powstają w cichej i spokojnej okolicy wśród lasów, łąk i pól. W inwestycji zastosowano duże okna z szybami antywłamaniowymi. Atutem osiedla jest m.in. ogród założony 10 lat temu oraz pomieszczenia rekreacyjne: sauna i sala fitness. Inteligentny system zarządzania dostępem zapewnia każdemu użytkownikowi pełen komfort podczas relaksu.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Po wejściu do strefy rekreacyjnej i włożeniu specjalnej karty do czytnika automatycznie uruchomione zostaje zasilanie pomieszczeń, a dostęp dla innych mieszkańców zostaje ograniczony. Deweloper – Wydawnictwo Inwestor zapewnia również ogrzewanie podłogowe i instalację alarmową.

Inwestycja realizowana jest etapami. W pierwszym zostanie oddany do użytku budynek A. Pozostałe budynki są w trakcie realizacji.

 Trzykondygnacyjny bliźniak A

 Budynek A to trzykondygnacyjny bliźniak, podpiwniczony, z poddaszem nieużytkowym. Na parterze w jednej części budynku zaprojektowano mieszkanie czteropokojowe z kuchnią, łazienką i garderobą. W drugiej - znajdzie się lokal trzypokojowy z kuchnią i łazienką. Obydwa o zbliżonej do siebie powierzchni. Każde posiada przestrzenne tarasy dostępne z pokoju dziennego.

Na piętrze w każdej z bliźniaczych części budynku zaprojektowano mieszkanie trzypokojowe z kuchnią, łazienką, garderobą (opcjonalnie) oraz tarasem dostępnym z pokoju dziennego. Dodatkowo z każdej klatki schodowej możliwe jest wyjście na ogólnodostępny taras. W budynku znajduje się sześć miejsc garażowych oraz komórki lokatorskie i własna niezależna kotłownia gazowa.

Budynek B: Mieszkania z tarasami

W trzykondygnacyjnym budynku B i C w przyziemiu zlokalizowano cztery garaże, cztery komórki lokatorskie oraz jedno pomieszczenie kotłowni obsługującej obydwie części bliźniacze budynku. W centralnej części budynku zaprojektowano dwie klatki schodowe, każda z nich obsługuje pojedynczy segment bliźniaka.

Na parterze w każdej z bliźniaczych części zaprojektowano mieszkanie trzypokojowe z kuchnią i łazienką. Z pokoju dziennego zaprojektowano zejście na działkę. Na piętrze przewidziano mieszkanie dwupokojowe z kuchnią, łazienką oraz tarasem dostępnym z pokoju dziennego.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych