Apartamenty Wybrzeże Reymonta z widokiem na Wrocław

Rafin uruchomił sprzedaż mieszkań drugiego etapu inwestycji Wybrzeże Reymonta. W ofercie nie zabraknie przestronnych apartamentów.

Autor: HouseMarket.pl 10 marca 2017 11:57

Nowa inwestycja położona jest tuż przy moście Osobowickim, przy ul. Reymonta 10, przy ciągnących się kilometrami Wałach Nadodrzańskich. Powstały tutaj tereny rekreacyjne, które tworzą wiele mil tras biegowych i rowerowych.

Pierwszy etap projektu cieszył się dużym powodzeniem wśród kupujących - sprzedano już 97 proc. mieszkań przed zakończeniem budowy.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Drugi etap Wybrzeża Reymonta, który właśnie trafił do sprzedaży, jeszcze bardziej nawiązuje do swojej nazwy. Elewacja pokryta jest antracytowym klinkierem. Elegancki kontrast tworzą białe płyty HPL, które jednocześnie łączą i oddzielają poszczególne strefy budynku. Dzięki temu oryginalnemu rozwiązaniu zapewniono dodatkowe miejsce do przechowywania w postaci zewnętrznych szaf balkonowych.

Apartamenty w wieży

W strzelistej wieży, ulokowanej bliżej Odry, zaprojektowano wyjątkowe apartamenty, z których - jak zapewnia Rafin Developer - widok będzie zapierać dech. 

135 oświetlonych i wygodnych mieszkań w metrażu od 28 do 82 mkw przygotowano tak, by maksymalnie wykorzystać atuty powierzchni. Pomieszczenia są dobrze nasłonecznione i ustawne. Na szczególną uwagę zasługuje oferta mieszkań jedno lub dwupokojowych zarówno z kuchniami, jak i z aneksem. Wszystkie mieszkania na piętrach posiadają wygodne balkony nawet do 50 mkw.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych