Apartamenty Wysockiego. Pionierska inwestycja w Bielsku Podlaskim

Realizowane przez spółkę RS Investment Apartamenty Wysockiego oferują komfortowe rozwiązania na poziomie nowoczesnych osiedli w metropoliach. Jednocześnie jest to kameralny obiekt położony w cichej dzielnicy. Gwarantuje mieszkańcom spokój i dobrą komunikację z otoczeniem, a więc zachowuje kluczowe atuty życia w mniejszym mieście, jakim jest Bielsk Podlaski.

Autor: HouseMarket.pl 14 listopada 2016 09:15

Teren budowy został już ogrodzony. Generalny wykonawca – R/S Budownictwo Robert Skrzypkowski rozpoczął prace budowlane pierwszego września 2016 r. W ofercie znajduje się 60 apartamentów o powierzchni od 41,83 mkw. do 68,30 mkw. Deweloper – spółka RS Investment dopuszcza modyfikację projektu według indywidualnych potrzeb. Możliwe jest m.in. łączenie apartamentów.

Komfort użytkowania Apartamentów Wysockiego zapewnią windy, a także nabywane dodatkowo miejsca postojowe w garażu podziemnym oraz komórki lokatorskie. Przewidziano 60 miejsc postojowych na kondygnacji podziemnej oraz parking przed budynkiem.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Część powierzchni parteru wypełnią lokale usługowe. Teren inwestycji obejmuje zamknięty dziedziniec z miejscem do wypoczynku i placem zabaw dla dzieci. Budynek zostanie wyodrębniony jako wspólnota mieszkaniowa, co daje szereg zalet. Między innymi mieszkańcy sami będą decydować o wysokościach opłat i składek oraz o przeznaczeniu tych funduszy.

Budynek powstaje przy ul. Władysława Wysockiego 41, w spokojnej, zacisznej i pełnej zieleni części Bielska Podlaskiego. Lokalizacja oznacza bliskość al. Józefa Piłsudskiego, głównej arterii komunikacyjnej miasta. W promieniu 1,5 kilometra, a więc krótkiego spaceru lub kilkuminutowej jazdy samochodem, mieszkańcy będą mieli do dyspozycji udogodnienia potrzebne do prowadzenia aktywnego życia.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych