Apartamenty Wyspiańskiego 11 prestiżowym lokum nad Odrą



HouseMarket.pl - 15 lipca 2016 12:00


Nad Odrą, w niedalekim sąsiedztwie Mostu Grunwaldzkiego we Wrocławiu Bouygues Immobilier Polska buduje apartamentowiec Wyspiańskiego 11. Kameralny budynek zaprojektował Zbigniew Maćków.


Widok na Most Grunwaldzki, bliskość Rynku i centrum Wrocławia, trasa spacerowa wzdłuż Odry naprzeciwko budynku – to tylko kilka zalet inwestycji Wyspiańskiego 11.

W pięciokondygnacyjnym apartamentowcu zaplanowano 57 mieszkań od jednopokojowych do czteropokojowych. Najmniejsze apartamenty mają po 40 metrów, największe – ponad 120 metrów. Wszystkie o wysokości typowej dla starych kamienic – 2,9 metra.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

W najniższej kondygnacji budynku od frontu znajduje się pięć lokali przeznaczonych pod usługi nieuciążliwe. Komunikację pionową w obrębie obiektu, zapewniają dwie klatki schodowe z windami osobowymi. Dodatkową zaletą apartamentowca jest garaż podziemny dla 63 samochodów znajdujący się na jednym poziomie, pod całością terenu inwestycji.

Na parterze zlokalizowano reprezentacyjną recepcję, w której przez całą dobę czuwać będzie ochrona. Znajdzie się tam też klub fitness i sauna dostępne wyłącznie dla mieszkańców apartamentowca.

– Podstawowym zadaniem projektu było wpisanie współczesnej formy budynku apartamentowego w istniejącą pierzeję ulicy Wybrzeże Stanisława Wyspiańskiego. Atrakcyjna lokalizacja, duże przeszklenia i loggie, dające wyjątkowy kontakt z rzeką, a także wyposażenie obiektu w recepcję i zespół usług dla mieszkańców tworzą unikalny charakter obiektu i plasują go w czołówce ofert na rynku apartamentowców o zbliżonym standardzie. Dzięki czytelnej zasadzie kompozycyjnej, zastosowanym materiałom i proporcjom uzyskano efekt elegancji i uporządkowania, który buduje nową jakość na styku pierzei z nadbrzeżem Odry – tłumaczy autor projektu, architekt Zbigniew Maćków.