Apartamenty Złoty Widok z własną tężnią doskonałe na wynajem

Apartamenty Złoty Widok to jedyna w Beskidach oferta z wellness, tężnią i narciarnią w cenie apartamentów. Ponadto obiekt będzie oferował m.in. śniadania i opiekę nad dziećmi.

Autor: HouseMarket.pl 19 sierpnia 2016 12:05

Inwestycja Apartamenty Złoty Widok położona jest na górskim zboczu Bieniatki w Szczyrku. Oferuje piękny widok na Skalite, dolinę jeziora Żywieckiego, a przy dobrej widoczności nawet na Babią Górę.

Kameralny kompleks apartamentów

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Złoty Widok to kameralny kompleks apartamentów, które zostały tak pomyślane, aby z jednej strony były atrakcyjne turystycznie dla ich właścicieli, z drugiej stały się inwestycją, która -oprócz dochodów z wynajmu - charakteryzuje się dobrą płynnością na rynku nieruchomości. Sąsiedztwo wyciągów narciarskich oraz szlaków turystycznych oddalonych od mieszkań o kilkadziesiąt metrów, zapewniają wspaniały wypoczynek o każdej porze roku.

Złoty Widok etap drugi to trzy budynki, które swoją nowoczesną bryłą nawiązują do górskich szczytów, przez co doskonale komponują się z otaczającym go krajobrazem. Kompleks składa się z 18 apartamentów, które sprzedawane są w czterech wariantach wykończenia: standardzie deweloperskim, turystycznym, czyli przygotowanym pod wynajem, indywidualnym (wykonany według indywidualnego projektu z zastosowaniem materiałów najwyższej jakości) i ekonomicznym. Część z nich posiadać będzie kominki i klimatyzację – instalacje te realizowane są na życzenie klienta.

Apartamenty na skraju lasu

Apartamenty są ulokowane na skraju lasu, nieco na uboczu, co zapewnia kameralny charakter obiektu. Południowy stok gwarantuje najlepsze nasłonecznienie oraz piękny widok z każdego okna na góry, w tym na Skalite, Babią Górę, czy dolinę Jeziora Żywieckiego.

Kompleks będzie miał własną strefę wellnes z jacuzzi, sauną suchą, sauną parową oraz pokój zabaw dla dzieci, pokój śniadaniowy, tężnię i narciarnię.  W pierwszym etapie inwestycji powstają budynki A i B. Obiekt C deweloper -spółka Apartamenty Złoty Widok planuje ukończyć najpóźniej do końca 2016 roku.

Wynajem turystyczny apartamentów prowadzi Firma Top Apart. Istnieje również możliwość zakupu apartamentów do wykorzystania wyłącznie do swoich potrzeb lub zamieszkania na stałe. Autorem projektu jest Pracownia Projektowa Paweł Jabłoński. Generalnym wykonawcą inwestycji - firma budowlana PPHU PRAKTYK Kazimierz Szczepaniak.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych