Aparthotele i apartamenty na wynajem w planach dewelopera

15 nowych inwestycji planuje  niedługim czasie uruchomić J.W. Construction Holding - wśród nich pojawią się aparthotele i apartamenty na wynajem.

Autor: HouseMarket.pl 15 listopada 2016 15:44

Tym samym deweloper wprowadzeni do sprzedaży prawie 3,6 tys. lokali i ponad 44 tys. mkw. powierzchni aparthotelowo-komercyjnej.

J.W. Construction Holding S.A. stara się o pozwolenia na budowę inwestycji w Warszawie m.in. przy ulicach: Berensona, Lewandów, Odkrytej i Aluzyjnej na łącznie  około 700 lokali, a także w Katowicach na ok. 300 lokali.  Ich realizacja powinna rozpocząć się w 2017 roku.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

- W IV kwartale planujemy m.in. rozpocząć budowę osiedla Bliska Wola etap E w Warszawie łącznie na 779 lokali i ponad 10,500 powierzchni aparthotelowo-komercyjnej (w październiku otrzymaliśmy pozwolenie na budowę) oraz uzyskać zamienne pozwolenie na budowę Hanzy Tower w Szczecinie na 479 mieszkań i ponad 11,1 tys. mkw. powierzchni aparthotelowo-komercyjnej. Z budową szczecińskiej inwestycji planujemy ruszyć już na przełomie 2016 i 2017 roku - zapowiada komentuje Małgorzata Szwarc-Sroka, członek rady nadzorczej J.W. Construction Holding nadzorujący Pion Ekonomiczny i Biuro Relacji Inwestorskich.

J.W. Construction ma w przygotowaniu także etap D inwestycji Bliska Wola na ponad 900 lokali mieszkalnych oraz prawie 14.500 mkw. powierzchni aparthotelowo-komercyjnej.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych