Aplikacja MyTower z nominacją w konkursie PropTech Festival

Aplikacja mobilna MyTower to kompleksowe narzędzie do zdalnego zarządzania nieruchomościami mieszkaniowymi. Już dzisiaj rozwiązanie to jest wdrażane w wybranych polskich inwestycjach Angel Poland Group.

Autor: housemarket.pl 05 sierpnia 2021 13:03

MyTower to oprogramowanie działające na wzór systemu operacyjnego dla budynku. Dzięki tej aplikacji mobilnej administratorzy nieruchomości mogą np. kontrolować dostęp osób do budynku i zarządzać powierzchniami wspólnymi (garażem, basenem, siłownią itp.) z poziomu jednego narzędzia. Mieszkańcy z kolei mogą komunikować się z zarządcą i sąsiadami oraz korzystać z szerokiej gamy wysokiej jakości usług: porządkowych, gastronomicznych, firm oferujących przeprowadzki, usług świadczonych przez „złote rączki”, usług wyprowadzania psów, ofert masażystów czy trenerów personalnych.

Dodatkowo MyTower oferuje możliwość zdalnego podglądu stanu konta mieszkańca i możliwość dokonywania płatności za zaliczki eksploatacyjne, a także udziału w głosowaniu nad uchwałami wspólnoty. To aplikacja, która wspiera i ułatwia pracę zarządców nieruchomości, którzy nie muszą już korzystać z wielu programów np. do komunikacji z mieszkańcami czy planowaniem remontów. Innowacyjność i kompleksowość rozwiązania zauważyli organizatorzy konkursu PropTech Festival 2021, w którym MyTower otrzymało nominację do głównej nagrody.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

- To rozwiązanie z olbrzymim potencjałem, nastawione na rozwój. Wiemy, że w ramach PropTech Festival 2021 poszukiwane są rozwiązania kreatywne, innowacyjne, zaawansowane, skrojone na miarę przyszłości i oczekiwań rynku. Mamy przekonanie, że aplikacja MyTower doskonale wpisuje się w tę charakterystykę - podkreśla Pini Shemesh, współzałożyciel i dyrektor operacyjny MyTower. - Warto wspomnieć na przykład o wybranych rozwiązaniach technologicznych zastosowanych w aplikacji. Na podstawie opinii użytkowników i danych zbiorczych zaawansowane algorytmy uczenia maszynowego badają nieruchomość - jej układ oraz to, w jaki sposób korzystają z niej mieszkańcy - w celu jeszcze lepszego radzenia sobie z przewidywaniem przyszłych potrzeb – dodaje.

Wybrane funkcjonalności i moduły aplikacji MyTower zostały już wprowadzone w inwestycji Angel Wawel w Krakowie. Platforma MyTower zostanie w najbliższym czasie wdrożona w kolejnych inwestycjach Angel Poland Group. Następnie oferta zostanie skierowana do innych zarządców i deweloperów działających w kraju, a docelowo wprowadzona na kolejne europejskie rynki.

- Uważamy, że MyTower ma potencjał, by zrewolucjonizować polski rynek zarządzania nieruchomościami mieszkaniowymi, wypełnia bowiem realnie istniejącą lukę w obszarze PropTech – mówi Inez Otto, Key Account Manager w MyTower.

Do 22 sierpnia trwa głosowanie, na stronie Propertynews.pl które pozwoli wskazać najlepsze rozwiązania na polskim rynku proptech. W ramach kolejnego etapu konkursu, 2 września podczas wydarzenia Property Forum 2021 zaprezentowane zostaną propozycje, które uzyskają największą liczbę głosów. Wtedy również poznamy zwycięzców konkursu, którzy zostaną ustaleni na podstawie oceny jury i wyników głosowania w Internecie.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych