APP-Projekt inwestorem zastępczym przy projekcie Osiedle Witaj

APP-Projekt przyjął funkcję inwestora zastępczego przy projekcie mieszkaniowym Osiedle Witaj. Firma kontynuuje współpracę z Rednet Investment oraz Premium Properties 5.

Autor: housemarket.pl 24 listopada 2021 11:52

  • APP-Projekt kontynuuje współpracę z Grupą RedNet, tym razem dla Premium Properties 5.
  • W ramach projektu mieszkaniowego Osiedle Witaj w Poznaniu, firma świadczy usługi inwestora zastępczego i koordynuje prace projektowe dotyczące I etapu inwestycji Osiedla Witaj.
  • Osiedle Witaj powstaje w Poznaniu. 

Osiedle Witaj powstaje przy ul. Czarnucha, w poznańskiej dzielnicy Naramowice, jednej z najbardziej zielonych części miasta. I etap inwestycji obejmie 110 mieszkań, dwu-, trzy- oraz czteropokojowych - o powierzchni od 37 do 87 mkw., wraz z 167 miejscami parkingowymi.

Kompleks mieszkaniowy realizowany będzie w 4 etapach co stanowić będzie łącznie 500 mieszkań. Ważną część osiedla zajmować będzie przestronne, wewnętrzne Patio, a wartością dodaną inwestycji będzie także jego lokalizacja - w pobliżu terenów rekreacyjnych i sportowych.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

CZYTAJ TEŻ: POZNAŃ Z NOWYM PROGRAMEM MIESZKAŃ NA WYNAJEM

Firma APP-Projekt, działając jako inwestor zastępczy, uzyskała pozwolenia na budowę i rozpoczęła budowę I etapu inwestycji. Za projekt odpowiada pracownia MODO Architektura.

- Jakość naszych usług i dotychczasowej współpracy potwierdzamy przy kolejnych projektach realizowanych dla RedNet Property Group. Partnerstwo rozwijamy obecnie przy inwestycji mieszkaniowej w Poznaniu – to już kolejny projekt w stolicy Wielkopolski, który wspólnie realizujemy – wyjaśnia Michał Korwin-Małaszyński, członek zarządu APP-Projekt.

Do innych projektów RedNet Property Group przy których działa APP-Projekt należą m.in. obiekty w Gąskach i na poznańskiej Starołęce. W ramach inwestycji Let’s Sea Baltic Park w Gąskach koło Mielna, firma świadczy usługi inwestora zastępczego dla Premium Properties 8. Z kolei, przy powstającym w Poznaniu osiedlu Widok Warta APP Development (spółka z Grupy APP) działa jako generalny wykonawca dla Premium Properties 2 oraz Rednet Investment.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych