Apsys zrobił ważny krok. Ruszy budowa kompleksu Solea

Apsys Polska otrzymał prawomocne pozwolenie na budowę inwestycji mieszkaniowej Solea na warszawskim Służewcu.

Autor: housemarket.pl 01 marca 2022 14:07

  • Solea Mieszkania przy Wyścigach to pierwsza inwestycja mieszkaniowa Apsys Polska, realizowana w konsorcjum z partnerem, SK Management.
  • Butikowy projekt o podwyższonym standardzie powstaje w dzielnicy Mokotów, w bezpośrednim sąsiedztwie toru Wyścigów Konnych Służewiec, u zbiegu ulic Bartłomieja i Bokserskiej.
  • Powierzchnia całkowita kompleksu wyniesie 6100 mkw.

W dwóch pięciokondygnacyjnych budynkach inwestycji Solea Mieszkania przy Wyścigach o kaskadowym układzie zaplanowano 91 mieszkań liczących od jednego do pięciu pokoi: od kameralnych studio o powierzchni 25 mkw., po dwupoziomowe apartamenty o powierzchni ponad 140 mkw.

CZYTAJ TEŻ: APSYS POLSKA RUSZA NA MIESZKANIÓWKĘ 

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Podwyższony standard nieruchomości będzie widoczny zarówno w poszczególnych lokalach, jak i w częściach wspólnych, gdzie zaplanowano liczne udogodnienia dla mieszkańców. Mieszkania będą się charakteryzować ponadstandardową wysokością i doskonałym doświetleniem światłem dziennym, a ich właściciele będą mieli do dyspozycji indywidualne przestrzenie zewnętrzne (ogródki, tarasy, balkony i loggie). Pod budynkami znajdzie się podziemny parking z miejscami postojowymi dla samochodów, wózkownią i pomieszczeniami do przechowywania rowerów. Inwestycja zapewnia dostęp do rozbudowanej infrastruktury transportu publicznego, w tym dwóch pobliskich stacji metra – Służew i Ursynów, a także szerokiej oferty handlowo-usługowej, edukacyjnej oraz terenów rekreacyjnych. Zakończenie inwestycji zaplanowano na IV kwartał 2023 roku.

Ponad 25 proc. lokali znalazło właścicieli jeszcze przed rozpoczęciem budowy.

Kameralność i komfort w dynamicznej dzielnicy

Apsys Polska znany jest z dbałości o detale i z najwyższej jakości wszystkich realizowanych projektów. W tę filozofię wpisało się również podejście pracowni Fiszer Atelier 41, która odpowiada za koncepcję architektoniczną kompleksu Solea.

Mieszkańców i ich gości witać będzie reprezentacyjny hol z całodobową recepcją. Wykończenie części wspólnych wykonane będzie z trwałych, estetycznych surowców – kamienia naturalnego, szkła, ceramiki, drewna i metalu. W sercu inwestycji, między dwoma budynkami, zaplanowano zielony ogród dla mieszkańców. W zaprojektowanej zgodnie z ideą bioróżnorodności przestrzeni znajdą się różne gatunki roślin, przede wszystkim rodzimych gatunków, a także ogródek ziołowy. Budki dla owadów i ptaków umożliwią codzienną obserwację przyrody, a częściowo zadaszony plac zabaw zapewni dzieciom bezpieczną rozrywkę.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych