Arbuzowa Projekt Mokotów daje komfort w niepowtarzalnym stylu

Realizowana przez Home Center Poland inwestycja Arbuzowa Projekt Mokotów to zespół dwóch budynków mieszkalnych w stylu modernistycznym z zstępującymi tarasami i czystymi liniami szklanych tafli balkonów.

Autor: HouseMarket.pl 20 września 2016 09:54

Jasna, elewacja w otoczeniu naturalnej zieleni da poczucie estetyki i eleganckiej przestrzeni. „Staramy się stworzyć komfort życia w niepowtarzalnym stylu” – zapewnia zarząd Home Center Poland, spółki realizującej inwestycję.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Autorzy projektu, architekci z pracowni „ Żera2 Architekci” zaprojektowali wygodne, widne, eleganckie mieszkania z dużymi oknami i obszernymi balkonami. Mieszkania z widokiem na Potok Służewiecki, w perspektywie domy jednorodzinne z ogrodami dają komfort i poczucie dobrego wyboru. Całość tworzy rzadki walor współczesnych osiedli deweloperskich. Atutem lokalizacji jest m.in. bliskość handlu, szkół, przedszkoli i opieki medycznej.

W budynkach zainstalowane zostaną cichobieżne windy obsługujące wszystkie kondygnacje podziemne i naziemne. Budynki będą uzbrojone we współczesne media i urządzenia gwarantujące bezpieczeństwo i wygodę. Ważnym elementem tej inwestycji jest fakt posadowienia budynków na gruncie własnym, co gwarantuje nabywcom na zawsze niskie coroczne opłaty podatkowe.

Budynek A – 73 mieszkania

W budynku A powstaną 73 mieszkania na sześciu piętrach. W części parterowej w zachodnim skrzydle zaprojektowano sześć mieszkań z przestronnymi ogródkami o powierzchni ok. 30-40 mkw. Niepowtarzalną cechą lokali na parterze jest ich wysokość – 3,89 m. Od strony Al. Wilanowskiej na parterze przewidziano lokale usługowe o nieuciążliwej działalności.

Część podziemną tworzą trzy kondygnacje pomieszczeń garażowych z automatycznymi bramami na pilota dla 108 aut, w cenie od 28 781 zł za miejsce. Wjazd do garażu jest klasyczny, najazdowy. Na poziomach garażowych znajdują się również komórki lokatorskie oraz na poziomie -1 rowerownia do dyspozycji mieszkańców budynków.

Budynek B – 30 mieszkań

W budynku B powstanie 30 mieszkań na sześciu piętrach. W części parterowej na całej powierzchni przewidziane są lokale usługowe. Część podziemną tworzy jeden poziom garażowy z wjazdem windą samochodową, w którym znajduje się 17 miejsc garażowych oraz komórki lokatorskie.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych