Archicom poszerza ofertę na Swojczycach

Archicom poszerza ofertę osiedla Na Ustroniu. W ramach drugiego etapu inwestycji deweloper zbuduje przy ul. Murowanej trzy kameralne budynki w których znajdzie się 128 mieszkań. Zaplanowano również plac zabaw, miejsce do grillowania i nowe nasadzenia drzew.

Autor: HouseMarket.pl 10 maja 2017 11:10

– Spokojne sąsiedztwo, rozłożyste dęby i niska zabudowa szybko przekonały do siebie mieszkańców pierwszego etapu inwestycji – mówi Tomasz Sujak, członek zarządu Archicomu. – Zielona, urokliwa okolica osiedla Na Ustroniu sprzyja wypoczynkowi. W pobliżu znajdziemy ścieżki rowerowe, trasy spacerowe wzdłuż wałów, a wkrótce ruszy zagospodarowywanie Swojczyckiego Parku Czarna Woda – dodaje.

Architektura nowego etapu wpisuje się kolorystycznie i kubaturowo w otaczający krajobraz, tworząc niezobowiązujący, sprzyjający wypoczynkowi klimat na osiedlu. Do oferty trafia 128 mieszkań w trzech nowych budynkach o jasnej elewacji i spadzistych dachach. Mieszkańcy mają do dyspozycji rozległe tereny rekreacyjne w pobliżu – tereny nad Widawą, trasy rowerowe wzdłuż wyremontowanej ul. Miłoszyckiej i grobli Łaniewskiej. Według zapowiedzi magistratu w tym roku ruszy zagospodarowanie Swojczyckiego Parku Czarna Woda, którego realizacja zostanie sfinansowana z Wrocławskiego Budżetu Obywatelskiego.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Archicom poszerzy również możliwości spędzania czasu wolnego na osiedlu. Obok istniejącego już placu zabaw pojawi się drugi, tym razem z urządzeniami przeznaczonymi dla starszych dzieci (huśtawka gniazdowa i przeplotnia do wspinaczki). Zaplanowano również strefę wypoczynkową dla rodziców – skąd wygodnie będą mogli doglądać najmłodszych. W północnej części osiedla w cieniu drzew architekci przewidzieli strefę do sąsiedzkiego grillowania. Deweloper zdecydował się również uzupełnić istniejący drzewostan składający się z rozłożystych dębów o kilkadziesiąt nowych nasadzeń.

– Poszukujący nowego mieszkania mogą liczyć na sprawdzone układy doskonale doświetlonych mieszkań, które cieszą się dużym zainteresowaniem na takich inwestycjach jak Olimpia Port, Księżno czy Cztery Pory Roku – mówi Tomasz Sujak, członek zarządu Archicom.

Poszukujący kompaktowych rozwiązań zainteresują się mieszkaniami dwupokojowymi o powierzchniach od 35 do 51 mkw. Dla potrzebujących przestrzeni dla rozrastającej się rodziny lub miejsca na gabinet do pracy przygotowano ustawne mieszkania trzypokojowe i czteropokojowe o powierzchni sięgającej nawet 69 mkw. Do wszystkich mieszkań przynależą balkony lub ogródki. Osiedle będzie ogrodzone i monitorowane. Dla zmotoryzowanych przygotowano naziemne miejsca parkingowe na osiedlu, a dla cyklistów miejsca w rowerowni znajdującej się w jednym z budynków oraz w zamykanej wiacie na terenie inwestycji. Sprawną komunikację z centrum uzupełnia uruchomiona niedawno kolej aglomeracyjna – osiedle znajduje się 500m od stacji Wrocław Swojczyce.

Inwestycja zlokalizowana na wrocławskich Swojczycach została zaprojektowana przez autorskie Studio Projektowe Archicom. Generalnym wykonawstwem inwestycji zajmie się spółka wchodząca w skład grupy Archicom – Archicom Realizacja Inwestycji Spółka komandytowa. Całe osiedle będzie obejmować 188 mieszkań i zostanie zrealizowane w czwartym kwartale 2018 r.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych