Archicom powiększa ofertę mieszkaniową na Krzykach

Archicom wprowadza do sprzedaży 56 mieszkań na osiedlu społecznym Cztery Pory Roku przy ul. Krzysztofa Komedy. Mieszkańcy mogą korzystać z boiska do gry w piłkę, klubu mieszkańca, wkrótce powstanie też osiedlowy fitness.

Autor: HouseMarket.pl 20 stycznia 2017 10:06

– Osiedla społeczne cieszą się niesłabnącą popularnością wśród wrocławian. Klienci doceniają funkcjonalne układy mieszkań oraz bogatą ofertę spędzania czasu wolnego, jaką oferują Cztery Pory Roku. Decydując się na zakup w styczniu można jeszcze liczyć na dopłaty z programu MdM. – mówi Tomasz Sujak, członek zarządu Archicomu.

Deweloper wprowadza do sprzedaży 56 ustawnych mieszkań w budynku J7. Wybierać można spośród układów o metrażach od 38 do 61 mkw. Każde posiada własną przestrzeń na świeżym powietrzu w postaci balkonu, tarasu lub ogródka. Archicom zdecydował się na sprawdzone układy mieszkań, które doceniło już ponad 10 tys. wrocławian na różnych inwestycjach. Pierwsi mieszkańcy wprowadzą się do nowych lokali w czwartym kwartale 2018 r.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Cztery Pory Roku to jedno z najchętniej wybieranych osiedli mieszkaniowych we Wrocławiu – w ramach tej inwestycji Archicom wybudował ponad 1700 mieszkań, a powstanie kolejnych 700 słonecznych lokali. Realizowane przez dewelopera osiedle społeczne powstaje w dynamicznie rozwijającej się części Krzyków, w której już w tym roku rozpoczną się prace nad rozbudową ul. Buforowej. Wrocławski magistrat przewiduje realizację m.in. bezpiecznych ciągów pieszo-rowerowych, zatoczek przystankowych dla autobusów, czy owych nasadzeń.

Klienci doceniają bogatą ofertę spędzania wolnego czasu i przestrzeniami sprzyjającymi sąsiedzkiej integracji. W 2016 r. na zakup mieszkania w tej inwestycji zdecydowało się 129 wrocławian. To druga – po Olimpii Port – najczęściej wybierana inwestycja w ofercie Archicomu. Deweloper dba o możliwość integracji mieszkańców tworząc przyjazne przestrzenie spotkań.

Mieszkańcy osiedla mogą korzystać z klubu mieszkańca, w którym znalazły się piłkarzyki, wygodna kanapa, gry planszowe oraz telewizor z konsolą. Sąsiedzkie interakcje są również możliwe na placach zabaw, ławeczkach wśród zieleni czy miejscach do grilla. Na Czterech Porach Roku dostępny jest również teren do gry w piłkę, a wkrótce pojawi się klub fitness wyposażony w nowoczesny sprzęt sportowy

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych