Archicom rusza ze sprzedażą we wrocławskiej dzielnicy Krzyki

Osiedle Planty Racławickie zlokalizowane jest na jednym z najbardziej zielonych terenów Wrocławia, tuż przy Parku Grabiszyńskim. Firma Archicom rozpoczęła kolejny, czwarty już etap sprzedaży, w którym na kupujących czeka wybór wśród 171 mieszkań i apartamentów o zróżnicowanej powierzchni.

Autor: housemarket.pl 27 czerwca 2022 15:17

  • Sprzedaż inwestycji Planty Racławickie we Wrocławiu startuje już w czerwcu.
  • Na rynek trafi 171 mieszkań
  • Lokatorom zapewniono dostęp do klubu fitness, pobliskie, zielone miejsca do rekreacji na świeżym powietrzu, stację ładowania aut elektrycznych, paczkomat, stojaki na rowery, a także stację naprawy rowerów.

Osiedle wyróżnia się designem biofilicznym i bliskością natury, która wpływa na dobrostan mieszkańców i ich poczucie komfortu. Plany Racławickie łączą w sobie rozwiązania ekologiczne i smart, łatwość dbania o zdrowie i bezpieczeństwo. Najważniejszą ideą przyświecającą firmie Archicom są 15-minutowe miasta, które zapewniają szybki i łatwy dostęp do punktów handlowo-usługowych, komunikacji miejskiej, a także sprzyjają sąsiedzkiej integracji. Osiedle położone jest blisko dużego, publicznie dostępnego terenu zielonego, czyli Parku Grabiszyńskiego, a dodatkową bliskość natury zapewniają także płynące obok rzeki Ślęza i Olszówka i znajdujące się niedaleko parki Południowy oraz Kleciński. Przestrzenie pomiędzy budynkami wypełnione są miłymi dla oka kompozycjami kwiatów, nasadzeniami oraz drzewami, a w planach Zarządu Zieleni Miejskiej jest dalsze zagospodarowanie terenu przylegającego do inwestycji.

Design i przestrzeń

Lokale zaprojektowano zgodnie ze standardem Archicom – modelowych układach mieszkań, które spełniają różne potrzeby kupujących i umożliwiają łatwą rearanżację przestrzeni. Dostępne są 2-, 3-, 4- i 5-pokojowe mieszkania o powierzchni od 35 mkw do ponad 84 mkw, każde wyposażone w balkon o minimalnej powierzchni 2,8 mkw lub własny zielony taras, zależnie od piętra. Dodatkowo, apartamenty na trzecim piętrze mają aż 2.92 m wysokości. Wystrój wewnątrz budynków charakteryzuje wysoki standard oraz dbałość o spójną estetykę. Jako materiałów wykończeniowych użyto głównie drewna i szła, które utrzymano w pastelowych barwach, zapewniających przejrzystość i czystość. W projektach przestrzeni wspólnych wykorzystano motywy roślinne, szklane witryny, ozdobne balustrady, granitowe posadzki w windach, a także lśniące dekory miedziane.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Life balance

Z myślą o mieszkańcach, na terenie osiedla zagwarantowano szeroki dostęp do usług codziennego użytku, których bliskość pozwala na oszczędność czasu. Lokatorom zapewniono dostęp do klubu fitness, pobliskie, zielone miejsca do rekreacji na świeżym powietrzu, stację ładowania aut elektrycznych, paczkomat, stojaki na rowery, a także stację naprawy rowerów. Pasaż handlowo-usługowy podzielono na aż sześć lokali, z czego cztery przystosowane są pod gastronomię. Z myślą o najmłodszych członkach społeczności przygotowano dwa place zabaw, natomiast bezpieczeństwo na terenie inwestycji zapewni całodobowy monitoring oraz Bluebolt – inteligentny system kontroli wejścia do budynku. Aplikacja Bluebolt zapewnia bezdotykowe, automatyczne otwarcie drzwi do klatki schodowej oraz do garażu, przywołanie windy bez wciskania guzika, a także zdalne otwarcie szlabanu wjazdowego na osiedle.

Integracji międzysąsiedzkiej i budowie wspólnoty z innymi sprzyjać będzie 122-metrowy Klub mieszkańca, umożliwiający organizację eventów, spotkań oraz coworking. Przestrzeń jest również elastyczna pod kątem aranżacji oraz podzielona na strefy do wspólnego spędzania czasu i sportu, które zawierają stół do bilarda, ping-ponga i kącik zabaw dla dzieci.

Komfort mieszkania

Wśród udogodnień zastosowanych na terenie osiedla można także wyróżnić ponad 150 podziemnych miejsc parkingowych, rowerownie, windy z poziomu garażów podziemnych, specjalne pomieszczenia przeznaczone do segregacji odpadów z oddzielnym systemem wentylacyjnym, a także atestowane materiały wykończeniowe i niepylące farby. Oferta wyróżnia się w obrębie dzielnicy Krzyków, łącząc ze sobą łatwy dojazd do centrum oraz rekreacyjne, wypełnione roślinnością tereny, które zapewniają odpoczynek od codziennego zgiełku. Codzienna wygoda oraz wielofunkcyjność sprawiają, że Planty Racławickie to idealny wybór dla osób stawiających na wygodę, wysoki standard życia w harmonii z naturą.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych