Aria Development z dużym projektem pod Warszawą

Aria Development przygotowuje się do realizacji dużego osiedla na obrzeżach Warszawy. - Chcemy, żeby było to samowystarczalne i ekologiczne miasteczko ze szkołą, sklepami, powierzchniami biurowymi i usługami - powiedziała Agata Zambrzycka, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu w Aria Development.

Autor: housemarket.pl 10 sierpnia 2021 08:34

Aria Development w listopadzie 2020 roku rozpoczęła także sprzedaż i realizację nowego Osiedla Natura 2 w Wieliszewie. 75 proc. mieszkań z pierwszego etapu znalazła już nabywców. 

Osiedle Natura 2 to projekt, który powstaje w Wieliszewie, w pobliżu Zalewu Zegrzyńskiego, niedaleko od granic Warszawy.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

W ramach trzyetapowej inwestycji powstaje sześć czterokondygnacyjnych z poziemnym garażami. Inwestycja wyposażona jest w rozwiązania Aria Eco Smart.

- Montujemy również panele fotowoltaicznych na dachach realizowanych budynków. Zielony prąd pozwala znacząco obniżyć koszty zużycia energii elektrycznej - mówi Agata Zambrzycka, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu w Aria Development.

Dodaje, że ceny mieszkań na obu osiedlach są kilkadziesiąt procent niższe od średniej ceny za mkw. na rynku pierwotnym w Warszawie.

Deweloper rozpoczął też prace nad projektowaniem osiedla w Poznaniu. 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych