Armii Krajowej 32. Klimatyczne mieszkania w Ligocie

Realizowana przez HM Estate inwestycja obejmuje budynek wolnostojący, trzykondygnacyjny o funkcji mieszkalno-usługowej wraz z parkingiem podziemnym, położonym w Katowicach Ligocie przy ul. Armii Krajowej 32.

Autor: HouseMarket.pl 19 grudnia 2016 16:00

Całkowita powierzchnia budynku wynosi ok. 900 mkw. Na parterze znajdować się będą lokale użytkowe o powierzchni 77 mkw. oraz 112 mkw. Na górnych kondygnacjach zaplanowano mieszkania dwupokojowe oraz trzypokojowe o powierzchni od 43 mkw. do 85 mkw. W kondygnacji podziemnej znajduje się garaż na sześć miejsc postojowych przewidzianych dla mieszkańców i właścicieli lokali.

Lokale z ogrzewaniem podłogowym

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Na zewnątrz budynku znajdą się cztery miejsca postojowe z boku budynku od ul. Armii Krajowej Bocznej oraz sześć miejsc postojowych przed budynkiem – od strony ul. Armii Krajowej. Po zakończeniu inwestycji przewidziane głównie dla klientów lokali użytkowych.

Lokale oddane będą w standardzie deweloperskim, w którym uwzględniono ogrzewanie podłogowe oraz jedną ścianę wewnętrzną wykonaną z cegły klinkierowej ręcznie formowanej. Na etapie realizacji istnieje możliwość dostosowania układu pomieszczeń i wykończenia pod klucz na bardzo dogodnych warunkach.

Pod koniec 2015 r. podjęto działania mające na celu wprowadzenie zmian w budynku. Dotyczyły one m.in. zagospodarowania terenu oraz elewacji – tynk cienkowarstwowy zastąpiono szarą płytą equitone. Jednocześnie stolarkę okienną w kolorze brązowym zastąpiono kolorem szarym. Zmieniono także układ i powierzchnię mieszkań na drugiej kondygnacji oraz wprowadzono komórki lokatorskie w kondygnacji podziemnej.

Przełożony termin zakończenia

Ze względu na czas oczekiwania na zaakceptowanie projektu zamiennego, termin zakończenia inwestycji został przełożony na drugi kwartał 2017 r.

Budynek jest zlokalizowany przy ulicy Armii Krajowej, która jest główną ulicą łączącą południowe dzielnice Katowic od dzielnicy Ligota, aż do Podlesia. W bezpośrednim sąsiedztwie mieszczą się przystanki autobusowe, liczne sklepy, park Zadole. Ogromną zaletą jest znajdujący się w pobliżu (2 min) dworzec PKP Katowice Piotrowice, dzięki czemu dojazd do centrum Katowic zajmuje niecałe 11 minut. W niedalekiej odległości znajduje się ulica Kościuszki – droga krajowa nr 81, jedna z głównych arterii wylotowych z Katowic w kierunku na Wisłę, Skoczów i Cieszyn.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych