Art Deco - Apartamenty na Woli z kredytem na budowę

TC Forum Art Deco, spółka zależna od Terra Casa podpisała z mBankiem Hipotecznym umowę kredytową na finansowanie inwestycji Art Deco - Apartamenty na Woli. Kredyt sfinansuje około 70 proc. wartości inwestycji.

Autor: HouseMarket.pl 03 października 2016 09:41

Pozostała kwota została pokryta ze środków własnych spółki. Mieszkaniowe Rachunki Powiernicze dla klientów Art Deco prowadzić będzie siostrzany mBank. Zakończenie budowy planowane jest na koniec roku 2017.

Art Deco - Apartamenty na Woli to kameralny budynek rezydencyjny w centrum biznesowej Warszawy, z zielonym, panoramicznym tarasem-ogrodem na dachu. Projekt w stylu kamienicy art déco zlokalizowany jest przy ulicy Siedmiogrodzkiej 7, stanowiącej przedłużenie ulicy Grzybowskiej, w pobliżu stacji Metra Rondo Daszyńskiego i realizowanej stacji Metra Wolska. Ceny za metr kwadratowy oscylują w granicach 9700 – 13700 zł. Generalnym wykonawcą inwestycji jest firma Strabag oddział w Warszawie.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Przedsprzedaż mieszkań Art Deco – Apartamenty na Woli ruszyła w lipcu.

- Projekt spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem ze strony nabywców. Wzbudził też duże zainteresowanie wśród polskich i zagranicznych inwestorów, którzy doceniają zarówno walory architektoniczne samego budynku i zastosowane w nim zaawansowane technologie, jak i potencjał rozwojowy tej części dzielnicy Wola. Współpraca z grupą mBank jest świetnym dopełnieniem dla efektywnej i terminowej realizacji projektu – informuje Agnieszka Adam, dyrektor zarządzający Terra Casa.

Inwestycja Art Deco – Apartamenty na Woli obejmuje realizację 66 apartamentów o powierzchni od 30 do 125 mkw. Każdy z nich dysponować będzie przestronnym balkonem, loggią, tarasem lub ogródkiem. Do dwóch największych penthause’ów przylegać będą ponad 100-metrowe, zielone tarasy. Integralną częścią projektu Art Deco - Apartamenty na Woli będzie także pieczołowicie odtworzony budynek fabryczny z lat 20., mieszczący 4 apartamenty retro typu loft z prywatnym dostępem do windy.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych