Artbud buduje nowe osiedle we Wrześni

Nowe osiedle przy ul. Słowackiego we Wrześni to zespół trzech pięciokondygnacyjnych budynków, w których zaprojektowano 310 mieszkań od jednopokojowych do trzypokojowych o powierzchni od 32 mkw. do 64 mkw.

Autor: HouseMarket.pl 06 czerwca 2017 13:43

Autorem projektu jest architektoniczna pracownia autorska ARPA profesora Jerzego Gurawskiego z Poznania.

Wszystkie mieszkania mają dobrze rozplanowane powierzchnie, które w prosty sposób można dostosować do indywidualnych potrzeb. Do każdego lokalu przyporządkowana jest nieodpłatna komórka lokatorska. Istnieje również możliwość dokupienia garażu. Na terenie osiedla powstaną drogi wewnętrzne, przestronne parkingi oraz bezpieczne i nowoczesne place zabaw dla najmłodszych.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Budynki wykonane zostaną w technologii tradycyjnej, z cegły ceramicznej ocieplone styropianem. Oddawane będą lokatorom w stanie deweloperskim tzn. całkowicie wykończonym, jedynie bez paneli, płytek ceramicznych i drzwi wewnętrznych oraz białego montażu. Na etapie budowy wszelkie zmiany będzie można wykonać na życzenie klienta bezpłatnie.

Każde mieszkanie zostanie wyposażone w osobny podlicznik ciepła, dzięki czemu przyszli lokatorzy będą mogli kontrolować wydatki związane z ogrzewaniem swoich czterech ścian. Dbając o komfort deweloper proponuje: ogrzewanie podłogowe w łazienkach, elektryczne rolety zewnętrzne, wejście do garażu od strony klatek schodowych, bramy garażowe na pilota oraz cichobieżne windy.

Nie ma problemu, aby finansować zakup mieszkania z kredytów. Inwestor udostępnia wszystkie potrzebne dokumenty niezbędne do uruchomienia kredytu hipotecznego. Poszczególne wpłaty za mieszkanie rozłożone są w czasie, tak by następowały równolegle z postępem robót.

Osiedle będzie realizowane w trzech etapach. Pierwszy został już zrealizowany. Zakończenie drugiego planowane jest na 30 września 2017 r.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych