Astra Park. Mieszkania z kosmicznym designem

Realizowana przez Activa Deweloper inwestycja Astra Park to zespół czteropiętrowych budynków wyposażonych w windy, komórki lokatorskie oraz podziemne hale garażowe. Architektura i zlokalizowana na osiedlu strefa rozrywki, będzie nawiązywała designem do obserwacji gwiazd i kosmosu.

Autor: HouseMarket.pl 07 lutego 2017 16:18

Usytuowanie budynków pozwala na optymalne doświetlenie mieszkań oraz wykorzystanie unikalnych walorów krajobrazowych. Deweloper zapewnia m.in. drzwi wejściowe klasy antywłamaniowej firmy, granitową posadzkę na klatkach schodowych oraz zewnętrzne rolety z funkcją antywłamaniową do mieszkań parterowych, które mają wydzielone ogródki w metrażach od 31 mkw. do 193 mkw.

Astra Park to połączenie cząstki ziemskiej (Park) z kosmiczną (Astra). Zarówno architektura, jak i zlokalizowana na osiedlu strefa rozrywki, będzie nawiązywała designem do idei obserwacji gwiazd i kosmosu. Wyjątkowość miejsca podkreślać będzie malownicze oczko wodne otoczone ławeczkami, teleskopami, alejkami spacerowymi oraz kosmicznym placem zabaw.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Architektura powstających budynków charakteryzuje się prostymi bryłami. Kompozycje elewacji wyznaczają ramy z betonu architektonicznego, pionowe okna i balustrady balkonów wypełnione szklanymi taflami. Wnęki balkonów schowanych w betonowych ramach wypełnione będą jasnymi płatkami klinkierowymi, a posadzka wykonana zostanie z płytek kamiennych, granitowych. Charakterystycznym elementem architektury są również szklane na ramach aluminiowych wykusze.

Osiedle od strony północnej graniczyć będzie z nowymi osiedlami mieszkaniowymi a od południowej otaczać je będzie zieleń łąk. Zachodnia część inwestycji położona jest bezpośrednio przy ul. Turzycowej, w drugiej linii zabudowy od ulicy Jabłoniowej zapewniającej szybki dojazd do Trójmiejskiej Obwodnicy (5 min.), do Gdańska Głównego (12 min.), natomiast do Wrzeszcza (15 min.). Astra Park powstaje w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Gdańsk-Jasień z dobrze funkcjonującymi liniami autobusowymi oraz planowaną linią tramwajową.

Planowany termin zakończenia budynku B1 to czerwiec 2017 r., budynku B2 – wrzesień 2017 r., a budynku B3 – styczeń 2018 r.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych