Atal Aura: kolejny etap łódzkiego osiedla już w sprzedaży

Atal rozpoczął realizację kolejnej inwestycji mieszkaniowej w Łodzi. Osiedle Atal Aura zlokalizowane w dzielnicy Śródmieście, przy ul. Telefonicznej 21. Do sprzedaży trafiły 154 mieszkania oraz dwa lokale o przeznaczeniu usługowo-handlowym.

Autor: housemarket.pl 20 sierpnia 2021 11:52

Osiedle Atal Aura zaprojektowano jako połączenie komfortu i funkcjonalności. W ofercie są 154 mieszkania o zróżnicowanych wnętrzach o metrażu od 31 do 103 mkw. oraz układach od 1 do 5 pokoi.

Mieszkańcy lokali usytuowanych na parterach posiadać będą prywatne ogródki, a do mieszkań na wyższych piętrach przynależeć będą przestronne loggie i balkony. W podziemnej hali garażowej przewidziano 107 miejsc parkingowych, a na terenie inwestycji powstanie 57 parkingowych stanowisk zewnętrznych.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Dodatkową przestrzeń do przechowywania rzadko używanych przedmiotów stanowić będą komórki lokatorskie. W części parterowej powstaną dwa lokale usługowe, które uzupełnią istniejącą w sąsiedztwie osiedla ofertę handlową.

CZYTAJ TEŻ: ATAL MA PRZED SOBĄ PRACOWITY CZAS

- Istotnym atutem osiedla Atal Aura jest jego kameralny charakter. Inwestycja powstaje w spokojnej okolicy i jednocześnie zapewnia komfort życia w niewielkiej odległości od centrum miasta, w sąsiedztwie kampusu uczelni wyższej i centrów biznesowych. Atal Aura to już siódme osiedle mieszkaniowe Atal w Łodzi, w planach mamy dalszy rozwój i kolejne projekty z różnych segmentów rynku deweloperskiego - mówi Angelika Kliś, członek zarządu Atal.

Projekt osiedla Aura harmonijnie wpisuje się w otoczenie i w pełni wykorzystuje potencjał lokalizacji. Atrakcyjnie zaprojektowana zieleń wraz z małą architekturą i placem zabaw stworzą komfortową przestrzeń wspólną zachęcającą do sąsiedzkiej integracji i spędzania czasu na świeżym powietrzu. Dla pełnej wygody mieszkańców budynki będą wyposażone w cichobieżne windy. Brak barier architektonicznych, niskie krawężniki, szerokie ciągi komunikacyjne sprawią, że inwestycja zostanie przystosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych, a także rodzin z małymi dziećmi i osób starszych.

Planowany termin zakończenia budowy projektu Atal Aura i przekazania lokali to IV kw. 2023 roku. Za kompleksową obsługę projektową inwestycji odpowiada dział projektowy Atal.

W łódzkiej ofercie Atal znajduje się również wieloetapowe osiedle Nowe Miasto Polesie, które powstaje na Polesiu, w południowo-zachodniej części miasta. Deweloper oferuje również Apartamenty Drewnowska 43. Projekt ten powstaje tuż obok popularnej łódzkiej Manufaktury. Dostępnych jest także kilka ostatnich lokali w wieloetapowym osiedlu Chojny Park, które powstaje w dzielnicy Górna, na południe od centrum miasta.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych