Atal Bosmańska otwarte na mieszkańców

Atal sfinalizował budowę i uzyskał pozwolenie na użytkowanie dla wszystkich sześciu budynków wchodzących w skład kompleksu Atal Bosmańska. Inwestycja o minimalistycznym charakterze, zlokalizowana na gdyńskim Oksywiu, liczy 96 mieszkań oraz 7 lokali usługowych.

Autor: housemarket.pl 08 marca 2022 12:53

  • Atal Bosmańska mieści się w Gdańsku. 
  • Deweloper przekazał mieszkańcom 96 mieszkań. 
  • Ciekawostką jest fakt, że powstała na działce, która uwzględnia zabytkowy schron z czasów drugiej wojny światowej.

- Atal Bosmańska to osiedle zbudowane z myślą o tych, którzy chcą mieszkać w kameralnym otoczeniu, ale również niedaleko miasta oraz morza. Inwestycja jest usytuowana pośród terenów zielonych, zaledwie dwa kilometry od plaży i Bulwaru Oksywskiego. Dzięki temu można się swobodnie zrelaksować pomimo bliskości centrum. Dużym atutem tego kompleksu są również funkcjonalne i zróżnicowane mieszkania, jedno i dwupoziomowe. Te usytuowane na parterze posiadają indywidualne ogródki, a te znajdujące się na wyższych piętrach przeszklone balkony. Praktycznie wszystkie lokale zostały już sprzedane co świadczy o atrakcyjności tego miejsca - mówi Angelika Kliś, członek zarządu Atal.

CZYTAJ TEŻ: ATAL MA PRZED SOBA INTENSYWNY CZAS

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Budynki inwestycji Atal Bosmańska zaprojektowano jako proste bryły z jasną elewacją i panelami dekoracyjnymi w kolorze naturalnego drewna. Mieszkania liczą od 36 do 100 metrów kwadratowych oraz od 2 do 5 pokoi.

Dla mieszkańców przewidziano 72 stanowiska parkingowe w hali garażowej, 57 miejsc zewnętrznych, a także komórki lokatorskie i stojaki rowerowe. W trosce o bezpieczeństwo lokatorów, przestrzeń kompleksu podzielono na ogólnodostępną - od strony ul. Bosmańskiej, gdzie znajdują się lokale handlowo-usługowe - oraz prywatną. Wewnętrzny teren osiedla dostępny jest wyłącznie dla mieszkańców. Dodatkowo zapewniono też system monitoringu.

Kompleks powstał na terenie, na którym znajduje się zabytkowy schron z czasów drugiej wojny światowej. Prace projektowe od początku zakładały zachowanie historycznego obiektu. Zostanie on przekazany jako darowizna Muzeum Marynarki Wojennej, które go odrestauruje i tchnie w niego nowe życie.

W okolicy osiedla znajduje się ogólnodostępny plac zabaw, przedszkole, szkoła podstawowa, liceum ogólnokształcące oraz Akademia Marynarki Wojennej, wraz ze sportowym i edukacyjnym centrum uczelni. Dzielnicę Oksywie charakteryzuje także rozwinięta infrastruktura handlowa, z licznymi sklepami oraz punktami usługowymi.

Atal Bosmańska to nie jedyna propozycja Atal na trójmiejskim rynku. Deweloper oferuje również mieszkania i lokale inwestycyjne w Modern Tower – prestiżowej inwestycji oddającej wielkomiejski charakter Gdyni. Wciąż są także dostępne mieszkania w Bursztynowej Zatoce, która charakteryzuje się ekologicznymi rozwiązaniami, jak np. ogrody deszczowe. Osiedle jest zlokalizowane w sąsiedztwie wyjątkowego obiektu sportowego – Areny Gdańsk. W ofercie są też mieszkania w ramach kompleksu Przystań Jasień, przylegającego do jeziora o tej samej nazwie, a także Przystań Letnica znajdującego się w bliskim sąsiedztwie Zatoki Gdańskiej. Natomiast Śląska 12, powstająca w dynamicznie rozwijającej się biznesowej części Gdańska, oferuje 1- i 2-pokojowe lokale inwestycyjne. Budynek nawiązujący do charakterystycznego motywu odkrytej cegły gdańskich kamienic, wyróżnia się salą fitness, reprezentacyjnym lobby oraz tzw. zielonym dachem. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych