Atal City Square z mieszkaniami w starej parowozowni w II etapie wrocławskiego osiedla

Atal rozpoczął przedsprzedaż kolejnego etapu wrocławskiego osiedla Atal City Square we Wrocławiu. Poza nowym budynkiem, będą również dostępne mieszkania w odbudowanej parowozowni.

Autor: PropertyNews.pl 01 lipca 2021 12:30

  • Projekt zakłada odbudowę budynku dawnej parowozowni oraz budowę nowoczesnego ośmiopiętrowego budynku.
  • W ofercie znajduje się 111 mieszkań – z czego 6 w budynku parowozowni, a także 4 apartamenty inwestycyjne oraz 2 lokale usługowo-handlowe.
  • Kompleks powstaje w centrum miasta, na Przedmieściu Oławskim, w rozwijającej się dzielnicy Krzyki.

 Cena za mkw. w części mieszkalnej zaczyna się od 9 000 złotych brutto w stanie deweloperskim, a w części aparthotelowej od 12 000 złotych brutto z wykończeniem pod klucz. Projekt osiedla przewiduje także rewitalizację układu urbanistycznego części obszaru dawnego dworca towarowego oraz odbudowę i częściową przebudowę zabudowań magazynowych znajdujących się na terenie inwestycji.

Atal City Square to wieloetapowe osiedle mieszkaniowe, które zostało zaprojektowane jako w pełni funkcjonalna i komfortowa przestrzeń do życia. Projekt odpowiada na zróżnicowane potrzeby osób poszukujących mieszkania dla siebie, jak i inwestorów biznesowych szukających lokum z myślą o jego wynajmie.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Drugi etap inwestycji połączy historyczne zabudowania z nowoczesną architekturą. Tworzą go odbudowany budynek dawnej parowozowni oraz przylegający do niego nowopowstały ośmiopiętrowy budynek. Do oferty trafiło 6  mieszkań w zmodernizowanym obiekcie. To wysokie – sięgające nawet 4,85 m – lokale, które doświetlą duże łukowe okna z odtworzonym historycznym podziałem szklenia.

Na parterze obiektu znajdą się mieszkania posiadające powierzchnie przyległe przypominające antresole, które dadzą szerokie możliwości aranżacyjne. To propozycja dla osób chcących zamieszkać w budynku o industrialnym charakterze.

Poza tym w ofercie jest także 105 mieszkań zaprojektowanych w nowoczesnym budynku, będą to funkcjonalne, zróżnicowane i ergonomiczne wnętrza. Dostępne są lokale o szerokiej gamie metraży – od 30 do 119 mkw. – oraz układach od jednego do pięciu pokoi. Do każdego z nich przynależeć będzie ogródek – na parterze – oraz balkon lub przestronny taras – na wyższych kondygnacjach.

Zaprojektowano także 4 apartamenty inwestycyjne o metrażach od 26 do 30 mkw. oraz układach jedno- i dwupokojowych, które pozwolą stworzyć atrakcyjną i dochodową ofertę wynajmu. Istnieje możliwość zakupu nieruchomości na firmę z odliczeniem VAT. Ponadto w tej części inwestycji na parterze znajdą się 2 lokale o przeznaczeniu usługowo-handlowym. Do dyspozycji mieszkańców oddana zostanie podziemna hala garażowa ze 111 miejscami postojowymi dla aut oraz 5 stanowiskami dla jednośladów, a na parkingu w pobliżu budynku dostępnych będzie 5 parkingowych stanowisk zewnętrznych. Dodatkowym udogodnieniem dla mieszkańców będą komórki lokatorskie zapewniające przestrzeń do przechowywania.

- Apartamenty o loftowym charakterze mają duży potencjał, jednocześnie osiedle oferuje także funkcjonalne wnętrza w nowoczesnym budynku. Dzięki czemu inwestycja odpowiada za zróżnicowane potrzeby, w związku z tym liczymy na duże zainteresowanie najnowszą odsłoną naszej oferty – mówi Angelika Kliś, członek zarządu ATAL S.A.

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych