Atal Marina Apartamenty się powiększa

Warszawska oferta Atalu poszerzyła się o 132 mieszkania oraz sześć lokali usługowych zlokalizowanych w czwartym etapie kompleksu Atal Marina Apartamenty.

Autor: HouseMarket.pl 31 sierpnia 2016 09:52

Ten nowoczesny projekt powstaje w dobrze skomunikowanej części warszawskiej Białołęki – u zbiegu ulic Anastazego Kowalczyka i Krzyżówki, w sąsiedztwie Kanału Żerańskiego. To propozycja dla aktywnych osób ceniących jakość i wysoki standard. Cena za mkw. wynosi 6100 złotych brutto, a za mieszkania na najwyższym piętrze 6500 złotych brutto.

Kompleks cieszy się dużą popularnością wśród nabywców. Wszystkie mieszkania w zakończonym pierwszym etapie projektu szybko znalazły właścicieli. W drugiej i trzeciej części inwestycji, które składać się będą łącznie z sześciu budynków, na nowych lokatorów czeka odpowiednio 89 z 244 oraz 189 z 268 lokali. Od dziś można nabywać mieszkania w najnowszej, czwartej części osiedla.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Inwestycja powstaje przy ulicy Kowalczyka 3, w bezpośrednim sąsiedztwie trzeciego etapu inwestycji. Projekt przewiduje wykonanie czterech obiektów – dwa z nich dzięki kaskadowemu układowi nawiążą wyglądem do poprzednich etapów. Na nabywców czekają 132 mieszkania o zróżnicowanych metrażach, od 33,50 do 112,49 mkw. i funkcjonalnych układach od jednego do czterech pokoi.

W tej części kompleksu zaplanowano 147 miejsc postojowych w garażu podziemnym dla samochodów i 20 dla jednośladów, a także 20 miejsc ogólnodostępnych naziemnych. Dla wygody przyszłych mieszkańców, W tej części osiedla powstanie kolejnych 6 lokali usługowych.

Wszystkie obiekty kompleksu będą spójne architektoniczne i wyróżnią się na tle innych zabudowań elegancją oraz niepowtarzalnym stylem. Elewacje budynków zostaną utrzymane w odcieniach szarości. Dopełnienie projektu stanowią balustrady malowane proszkowo w ciemnoszarej tonacji. Stonowana kolorystyka zostanie delikatnie przełamana poprzez posadzki tarasów w kolorze drewna. Pomiędzy budynkami powstaną zielone dziedzińce, a na najmłodszych lokatorów kompleksu czekać będzie nowoczesny plac zabaw. Inwestycja zostanie w pełni dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych