Atal Nowe Miasto Jagodno - w VI etapie wille miejskie

Atal rozwija inwestycję Nowe Miasto Jagodno. W VI etapie tego projektu wprowadził do sprzedaży 80 lokali mieszkalnych w zabudowie jednorodzinnej.

Autor: housemarket.pl 24 czerwca 2022 16:06

  • Oferta IV etapu Nowe Miasto Jagodno jest skierowana przede wszystkim do klientów poszukujących dużych powierzchni, gdyż składają się na nią lokale 4- i 5-pokojowe, o pow. od 111 do 156 mkw.
  • Ceny mieszkań mieszczą się w przedziale 7 322 - 9 860 zł brutto za mkw.
  • Inwestycja powstaje u zbiegu ulic Maszkowskiego i Kilara, w dynamicznie rozwijającej się i perspektywicznej części południowego Wrocławia.

W szóstym etapie inwestycji pod nazwą Nowe Miasto Jagodno Enklawa powstaną wille miejskie w różnych wariantach zabudowy: budynki wolnostojące, bliźniacze, szeregowe i atrialne. Każdy będzie posiadał ogródek oraz indywi­dualny, jednostanowiskowy garaż, za które klienci nie zapłacą dodatkowo.

Ciekawą propozycją jest zabudowa atrialna, której atutem są wewnętrzne ogrody, pozwalające cieszyć się pełną prywatnością. Inwestycja została zaprojektowana ze szczególną dbałością o detale. Nowo­czesna bryła budynków w połączeniu z oryginalną, wysokiej jakości elewacją, stworzą estetyczną i funkcjonalną całość. W każdym z budynków przewidziano duże przeszklenia, dzięki którym pokoje będą jasne, a widok na zielony ogródek stworzy przyjemną atmosferę domu.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Sąsiedztwo inwestycji Nowe Miasto Jagodno Enklawa pozwoli na aktywny udział w życiu lokalnej społeczności. Dostęp do prywatnych ogródków umożliwi odpoczynek z dala od zgiełku, a najbliższe otoczenie zachęci do spędzania czasu na świeżym powietrzu.

- Wielu mieszkańców Wrocławia coraz chętniej decyduje się na zakup mieszkania w południowych dzielnicach miasta. To spokojna okolica, położona jedynie kilka kilometrów od centrum, z dynamicznie rozwijającą się infrastrukturą, spełniającą potrzeby mieszkańców. W niewielkiej odległości od Jagodna znajdują się również parki i place zabaw. Okolica ta jest stale rozbudowywana również o placówki edukacyjne i opiekuńcze, takie jak żłobki, przedszkola oraz szkoły - mówi Angelika Kliś, członek zarządu Atal.

W najbliższej okolicy Nowego Miasta Jagodno Enklawa powstają liczne nowe budynki mieszkalne, co ma wpływ na nieustanny rozwój infrastruktury. Nieopodal inwestycji mieści się wiele sklepów osiedlowych. Ponadto powstające osiedle jest zlokalizowane zaledwie kilka kilometrów od dużego centrum handlo­wego, w którym będzie można zrobić kompleksowe zakupy.

To już kolejny, szósty, etap inwestycji Nowe Miasto Jagodno. Dla odróżnienia od poprzednich, z dodatkowym elementem „Enklawa” w nazwie, wskazującym na architektoniczną odrębność tej fazy projektu. W ramach pięciu poprzednich etapów powstały 1022 mieszkania.

Ofertę Atal na terenie Wrocławia uzupełniają inwestycje: Atal City Square, Nowe Miasto Młyn Różanka oraz Nowe Miasto Różanka Młynarska.

Planowany termin ukończenia osiedla Nowe Miasto Jagodno Enklawa to II kw. 2024 roku.

Za komplek­sową obsługę projektową inwestycji, obejmującą wszystkie etapy związane z realizacją, odpowiada dział projektowy Atal.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych