Atal powiększa Bagry ParkHouseMarket.pl - 29 czerwca 2016 14:31


Można już kupować mieszkania w czwartym i piątym etapie krakowskiego osiedla Bagry Park zlokalizowanego w zielonej dzielnicy Podgórze. Nowoczesne i kameralne budynki powstają w sąsiedztwie zalewu Bagry.


Oferta została uzupełniona o 158 lokali, które znajdą się w siedmiu budynkach. Cena za mkw. wynosi od 6000 do 6200 złotych brutto.

Trwa budowa pięciu etapów osiedla Bagry Park. W kompleksie znajdzie się 31 spójnych architektonicznie obiektów, które pomieszczą łącznie 704 lokale. Ich elewacje, pokryte tynkiem w odcieniach szarości, wzbogacone zostaną klinkierem oraz drewnem. Dopełnieniem projektu będą przestronne tarasy ze szklanymi balustradami, które nadadzą inwestycji nowoczesnego charakteru.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Ruszyła sprzedaż mieszkań w czwartej i piątej części osiedla, które zlokalizowane są od strony ulicy Lipskiej. W czwartym etapie inwestycji Bagry Park powstanie sześć budynków, w których znajdzie się łącznie 96 mieszkań. Lokale będą posiadały metraże od 46,3 do 98,23 mkw. w układach: od dwóch do pięciu pokoi. Dla wygody przyszłych mieszkańców zaprojektowano 78 stanowisk w garażu podziemnym oraz 39 miejsc postojowych naziemnych.

Bagry Park V powstaje w bezpośrednim sąsiedztwie czwartego etapu inwestycji. Będzie to jeden budynek, który pomieści 62 mieszkania o powierzchniach od 40,21 do 62,64 mkw. i układach od dwóch do trzech pokoi. Na zmotoryzowanych mieszkańców czekać będzie 28 miejsc garażowych oraz parking zewnętrzny na 50 samochodów. W budynku znajdą się komórki lokatorskie oraz schowki.

Na rodziny z dziećmi czekać będą dwa nowoczesne place zabaw. Pomiędzy budynkami powstaną altany ogrodowe, a dla sportowców zaprojektowano boisko do piłki siatkowej. Teren całego osiedla zostanie ogrodzony, wyposażony w sieć dróg wewnętrznych, a także odpowiednio oświetlony. Inwestycja będzie dostosowana do potrzeb osób starszych i niepełnosprawnych, a budynki wyposażone w cichobieżne windy.

- Sprzedaż mieszkań w Krakowie bije kolejne rekordy. W ciągu pierwszych pięciu miesięcy nabywców znalazło 346 mieszkań z oferty Atal. To najlepszy początek roku w historii firmy. Dlatego, żeby utrzymać szeroki wybór, a tym samym bardzo dobre wyniki, zdecydowaliśmy się na równoczesne włączenie do sprzedaży dwóch etapów Bagry Park – powiedział Zbigniew Juroszek, prezes firmy Atal.

Zakończenie pierwszego etapu Bagry Park planowane jest na drugi kwartał 2016 roku, drugiego etapu na czwarty kwartał 2016 r., natomiast prace na trzecim etapie osiedla zakończą się w drugim kwartale 2017 roku. Finisz czwartego i piątego etapu planowane jest odpowiednio na drugi i trzeci kwartał 2017 r. Za projekt odpowiedzialne jest studio projektowe Ar-De Studio.