Atal powiększył ofertę osiedla Zacisze Marcelin

Atal wprowadził do sprzedaży etap IB osiedla Zacisze Marcelin realizowanego na poznańskiej Ławicy. Do oferty trafiła pula 219 mieszkań o zróżnicowanych metrażach od 27 do 93 mkw. Ceny mieszkań za mkw. zaczynają się od 7 tys. złotych brutto.

Autor: housemarket.pl 14 września 2021 12:19

  • Atal wprowadza kolejnych 219 mieszkań na osiedlu Zacisze Marcelin.
  • Na terenie inwestycji przewidziano 248 pojedynczych oraz 18 rodzinnych stanowisk w podziemnej hali garażowej.
  • Planowany termin oddania etapu IB osiedla Zacisze Marcelin to III kw. 2023 roku.
  • Za projekt odpowiada pracownia Archymetria.

Inwestycja Zacisze Marcelin powstaje przy ul. Leśnych Skrzatów, na poznańskiej Ławicy w sąsiedztwie Lasku Marcelińskiego i w bliskim otoczeniu zieleni. Wprowadzona do sprzedaży kolejna część osiedla składa się z trzech trzypiętrowych budynków.

W ofercie są zróżnicowane i ergonomiczne wnętrza. To lokale od jedno- po czteropokojowe o metrażach od 27 do 93 mkw. Przeważają mieszkania z dwoma i trzema pokojami cieszące się największą popularnością wśród kupujących. Uzupełnieniem komfortowej przestrzeni mieszkalnej są przestronne balkony lub loggie, a lokale na parterze posiadają indywidualne ogródki, z których największe mają ponad 100 mkw.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

CZYTAJ TEŻ: ATAL MA PRZED SOBĄ PRACOWITY CZAS

Na terenie inwestycji przewidziano 248 pojedynczych oraz 18 rodzinnych stanowisk w podziemnej hali garażowej, liczne stojaki na rowery oraz stanowiska dla jednośladów. Natomiast na zewnątrz budynku zaprojektowano 45 miejsc parkingowych. Dodatkową przestrzeń do przechowywania nieużywanych na co dzień przedmiotów stanowić będą komórki lokatorskie.

- Zacisze Marcelin to idealna propozycja dla osób pragnących zamieszkać w kameralnym i zielonym otoczeniu, a jednocześnie w bliskim zasięgu centrum miasta. Będzie to miejsce do życia wpisujące się w potrzeby poszukujących komfortowego osiedla o wysokim standardzie. Projekt inwestycji powstał w duchu ekomobilności i z zastosowaniem szeregu udogodnień, które idą w parze z troską o środowisko i przekładają się na oszczędność energii elektrycznej, co dla mieszkańców oznacza niższe rachunki za prąd - mówi Angelika Kliś, członek zarządu Atal.

Projektując osiedle Atal postawił na zrównoważone budownictwo, a także proekologiczne i innowacyjne rozwiązania oraz optymalizacje, które w namacalny sposób ułatwią życie przyszłym mieszkańcom. Są to chociażby energooszczędne systemy oświetleniowe czy technologie poprawiające efektywność energetyczną budynków w tym panele fotowoltaiczne zasilające oświetlenie części wspólnych oraz pompę ciepła wspomagającą ogrzewanie budynku i służącą do ogrzewania ciepłej wody. Wpłynie to na obniżenie zużycia energii i przełoży się na realną oszczędność dla mieszkańców. Ponadto projekt wspiera ekomobilność – mieszkańcy mają możliwość zakupu stanowiska parkingowego z możliwością ładowania baterii samochodów elektrycznych, a dla właścicieli jednośladów zaplanowano miejsca postojowe i samoobsługowe stacje serwisowe, dzięki którym będą mogli zadbać o jednoślady.

Atutem jest znajdujący się na terenie kompleksu ogólnodostępny park zachęcający do wypoczynku i relaksu na łonie natury tuż za progiem swojego mieszkania. Powstanie tu także łąka kwietna, w której pobliżu staną domki dla zagrożonych wyginięciem owadów. Z myślą o najmłodszych mieszkańcach na terenie osiedla przewidziano plac zabaw. Inwestycja zostanie dostosowana do potrzeb rodzin z małymi dziećmi i osób z ograniczoną mobilnością – szerokie ciągi komunikacyjne, niskie krawężniki, brak barier architektonicznych oraz cichobieżne windy ułatwią poruszanie się w obrębie budynków.

Planowany termin oddania etapu IB osiedla Zacisze Marcelin to III kw. 2023 roku. Za projekt odpowiada pracownia Archymetria.

Osiedle Zacisze Marcelin to nie jedyna propozycja Atal w Poznaniu. Deweloper oferuje mieszkania z I i II etapu inwestycji Apartamenty Dmowskiego – osiedla zlokalizowanego na Górczynie, przy ul. Krauthofera 22. Sprzedaż trwa także w Ptasiej 20. Ta kameralna inwestycja powstaje w jednej z najmodniejszych dzielnic stolicy Wielkopolski – na Grunwaldzie. Dostępne są także mieszkania w Atal Warta Towers, czyli 17-piętrowym kompleksie zlokalizowanym nieopodal Warty, w dzielnicy Nowe Miasto.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych