Atal rozdaje klucze na osiedlu Bronowice Residence

Atal uzyskał pozwolenie na użytkowanie dla piątego etapu Bronowice Residence w Krakowie. Klienci odebrali już niemal wszystkie lokale.

Autor: HouseMarket.pl 15 marca 2017 12:10

W tej fazie osiedla znajduje się 20 mieszkań o powierzchniach od 37,80 – 86,45 mkw. Wszystkie zostały już wykupione.

W dwupiętrowym obiekcie zaprojektowano 20 funkcjonalnych mieszkań o układach od 2 do 4 pokoi. Do każdego z nich przynależy balkon, a do lokali na parterze – ogródek. Dla zmotoryzowanych mieszkańców przewidziano parking zewnętrzny z 32 stanowiskami. Oryginalne połączenie barw elewacji sprawia, że budynek nabiera nowoczesnego charakteru. Ciemnoszare tynkowane ściany kontrastują z cegłą klinkierową w piaskowym odcieniu, a dopełnieniem są przeszklone balustrady o srebrnej, stalowej konstrukcji.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

- Mieszkania w każdym z pięciu etapów Bronowice Residence bardzo szybko znajdowały swoich właścicieli. Inwestycja doskonale wpisała się w oczekiwania naszych klientów ze względu na dobrą lokalizację, atrakcyjny projekt i wysoką jakość. Nasze osiedle to unikatowy projekt w tej części Krakowa – powiedział Mateusz Juroszek, wiceprezes Atal.

Nowoczesny kompleks mieszkaniowy Bronowice Residence na stałe wpisał się w krajobraz dzielnicy Krowodrza i zmienił jej oblicze. Pięcioetapowa inwestycja składa się łącznie z 36 budynków wielorodzinnych. Znalazło się w nich 736 mieszkań o powierzchniach od 30 do 112 mkw. Każdy etap uzyskał już pozwolenie na użytkowanie, a wszystkie lokale znalazły właścicieli. Lokatorzy mogą skorzystać z 3 lokali usługowych znajdujących się na terenie kompleksu.

Lokalizacja osiedla umożliwia mieszkańcom szybką i wygodną komunikację zarówno z centrum miasta oraz z Warszawą, Katowicami czy Wrocławiem. Z osiedla można również w łatwy i szybki sposób przemieścić się na lotnisko w Balicach. Bliskość dużych centrów handlowo-usługowych położonych wzdłuż ulicy Josepha Conrada, w tym Galerii Bronowice oraz Ikea, ułatwi mieszkańcom robienie zakupów. Weekendowych spacerowiczów zachwycą natomiast urokliwe zakątki dzielnicy. Atutem Bronowice Residence jest bliska odległość Ojcowskiego Parku Narodowego.

Za projekt odpowiedzialna jest pracownia projektowa Ar-De Studio.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych