Atal rozwija ofertę na rynkach regionalnych. Rusza sprzedaż Źródlana 31 Residence

Atal rozpoczyna sprzedaż mieszkań w kompleksie Źródlana 31 Residence (budynek A) w Piotrkowie Trybunalskim. Jest to jedyna inwestycja spółki w tym mieście. Spółka kontynuuje strategię rozwoju na siedmiu największych aglomeracjach w Polsce.

Autor: housemarket.pl 11 marca 2022 15:16

  • Źródlana 31 Residence obejmie dwa budynki, w których zaprojektowano odpowiednio 54 i 87 mieszkań.
  • Ceny mieszczą się w granicach 6 800 - 7 300 za metr kwadratowy.
  • Atal oferuje możliwość wykończenia mieszkania pod klucz oraz pomoc przy finansowaniu zakupu.
  • Planowany termin przekazania inwestycji do użytkowania to drugi kwartał 2024.

- Źródlana 31 Residence dołączyła do portfolio spółki Atal. Kompleks charakteryzuje się atrakcyjną architekturą, wysokiej jakości rozwiązaniami technologicznymi oraz energooszczędną technologią. Znajduje się w spokojnej lokalizacji, z łatwym dostępem do centrum miasta. Część mieszkań została zarezerwowana jeszcze przed tym jak zaangażowaliśmy się w ten projekt. Podtrzymujemy, że klienci, którzy zawarli umowę rezerwacyjną mogą się czuć spokojni, gdyż będziemy kontynuować relację wypracowaną z poprzednim deweloperem - mówi Angelika Kliś, członek zarządu Atal.

CZYTAJ TEŻ: ATAL MA PRZED SOBĄ PRACOWITY CZAS

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Źródlana 31 Residence obejmie dwa budynki, w których zaprojektowano odpowiednio 54 i 87 mieszkań. Teraz do sprzedaży trafia ten pierwszy. Przeważają lokale trzypokojowe, ale w ofercie znajdują się także dwu-, cztero-, a także pięciopokojowe (pięciopokojowe dostępne będą tylko w budynku B). Zróżnicowany metraż - od 34 do 105 mkw. (w budynku A od 37 do 90 mkw.) - sprawi, że każdy nabywca znajdzie przestrzeń dopasowaną do swoich potrzeb. Większość mieszkań posiadać będzie duże balkony, a te położone na najwyższych kondygnacjach, tarasy. Natomiast do lokali usytuowanych na parterze przynależeć będą ogródki. Budynki wyposażone będą w ciekawe rozwiązania, takie jak wentylacja mechaniczna, ogrzewanie podłogowe, czy też cichobieżne windy. Na terenie inwestycji znajdzie się też sporo zieleni i miejsc rekreacji - ławki, siedziska, stoliki, czy też plac zabaw. Ponadto, do dyspozycji zmotoryzowanych mieszkańców będzie 141 miejsc parkingowych w garażu podziemnym, a także 16 miejsc na parkingu naziemnym.

Architektura osiedla utrzymana zostanie w stylistyce modernistycznej, dopasowanej do okolicznej zabudowy. W bryłach budynków dominować będzie biel z akcentami w odcieniach ciemnej szarości oraz imitującymi drewno. Za projekt odpowiedzialne jest biuro Archymetria z Poznania, z ponad 20 letnim doświadczeniem w projektowaniu budynków wielorodzinnych.

Kompleks powstanie w nowoczesnej części Piotrkowa Trybunalskiego, obok ulicy Modrzewskiego, niedaleko Galerii Focus Mall i innych kluczowych obiektów handlowo-usługowych. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych