Atal ruszy z budową kolejnego etapu Nowego Targówka

Firma Atal zawarła ze spółką Atal Construction zlecenie generalnego wykonawstwa trzeciego etapu inwestycji Nowy Targówek w Warszawie.

Autor: PAP/HouseMarket.pl 12 sierpnia 2016 12:38

Zlecenie zostało zawarte w ramach umowy o współpracy w zakresie generalnego wykonawstwa z dnia 29 maja 2013 roku. Zlecenie zawarto na czas określony do 31 marca 2018 r. Wynagrodzenie ustalane będzie w oparciu o rzeczywiście poniesione koszty oraz narzut zysku. Zlecenie nie zostało zawarte z zastrzeżeniem warunku lub terminu.

Umowa spełnia kryterium umowy znaczącej, ponieważ wartość zleceń generalnego wykonawstwa zawartych pomiędzy Atal a Atal Construction w okresie ostatnich 12 miesięcy przekracza 10 proc. kapitałów własnych spółki.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Inwestycja powstaje w dzielnicy Targówek, przy ulicy Świętego Wincentego. Całość kompleksu będzie składała się z siedmiu gustownie zaprojektowanych części. W skład pierwszego etapu inwestycji Nowy Targówek wejdzie jeden budynek.

Przyszłym lokatorom zaoferuje on 118 mieszkań o metrażach od 37,86 do 108,32 mkw. i rozkładach od dwóch do czterech pokoi oraz dwa lokale usługowe o powierzchniach: 74,85 oraz 75,15 mkw. Wszystkie mieszkania zostaną wyposażone w drewniane balkony lub tarasy, a mieszkania na parterze będą posiadać wydzielone ogródki.

W skład całości budynku wejdzie sześć kondygnacji mieszkalnych oraz parkingi podziemne o 148 miejscach parkingowych dla samochodów. Na terenie osiedla zaplanowano atrakcyjnie zaaranżowaną przestrzeń wspólną. W procesie projektowania wykorzystano naturalne barwy, dlatego Nowy Targówek doskonale wpisze się w zielony krajobraz pobliskiej okolicy.

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych