Atal wchodzi do Poznania. Zobacz, co szykuje na nowym rynku mieszkaniowym

Cieszyński deweloper zadebiutuje na rynku w Poznaniu nietuzinkowym projektem z półki premium.

Autor: HouseMarket.pl 05 października 2016 11:41

W pięciopiętrowym budynku, o dopracowanej i funkcjonalnej architekturze, znajdzie się 131 lokali. Ceny zaczynają się od 6200 zł brutto za mkw. W Atal Malta znajdzie się 130 przestronnych mieszkań o powierzchniach od 36,08 do 111,01 mkw. i rozkładach od dwóch do czterech pokoi, a także jeden lokal usługowy. Ponadto zaplanowano 42 miejsca parkingowe na zewnątrz budynku oraz 94 na parkingu podziemnym.

Dodatkowym udogodnieniem dla mieszkańców będą liczne komórki lokatorskie. W Atal Malta do mieszkań parterowych będą przylegały ogródki, a na wyższych piętrach – dla każdego lokalu – zaplanowano przestronne tarasy lub balkony.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

- Nasze doświadczenie pozwala nam odpowiednio dopasować ofertę do potrzeb klientów w  poszczególnych miastach. Podobnie jest w Poznaniu – zadbaliśmy o odpowiedni projekt, wysoki standard wykończenia, atrakcyjną lokalizację i funkcjonalne układy lokali. To z pewnością przyczyni się do dużego zainteresowania osiedlem – mówi Zbigniew Juroszek, prezes Atalu.

Atal Malta. Piękny widok na jezioro

Nowoczesny projekt Atal Malta zostanie usytuowany w miejscu, skąd roztacza się piękny widok na jezioro oraz na przylegające do niego tereny spacerowe i rekreacyjne. Zabudowa zostanie wykonana z nowoczesnych materiałów budowlanych i wykończona w minimalistycznym stylu. Monochromatyczna elewacja z kontrastowymi elementami, efektowne tarasy i ogródki przy mieszkaniach sprawią, że budynek zyska wyjątkowo elegancki i prestiżowy charakter.

Inwestycję otoczą także szerokie chodniki, trawniki, ławki oraz kompozycje roślinne. Atal Malta zostanie dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych – niskie progi, szerokie ciągi piesze oraz cichobieżna winda zapewnią komfort wszystkim mieszkańcom.

Termin zakończenia prac budowlanych i oddania do użytkowania inwestycji to pierwszy kwartał 2018 roku. Za projekt odpowiedzialne jest studio architektoniczne AP SZCZEPANIAK.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych