Atal z kameralną inwestycją obok warszawskich Łazienekhousemarket.pl - 15 października 2020 15:28


Atal uruchomił sprzedaż w warszawskiej inwestycji Bartycka 49 Apartamenty. Kompleks powstaje na Dolnym Mokotowie. W ofercie jest 79 mieszkań o zróżnicowanych układach i metrażach, w tym także dwupoziomowe apartamenty.

Bartycka 49 Apartamenty powstaje Dolnym Mokotowie, w spokojnej i cichej okolicy. Inwestycja odpowiada na potrzeby najbardziej wymagających mieszkańców. Łączy w sobie atrakcyjną lokalizację, wysoki standard wykończenia oraz zróżnicowaną ofertę mieszkaniową. W trzypiętrowym budynku powstanie 79 mieszkań jedno- oraz dwupoziomowych o powierzchniach od 40 do 138 mkw. Będą to lokale o zróżnicowanych układach – funkcjonalne dwu- i trzypokojowe mieszkania oraz cztero-, pięcio- i sześciopokojowe apartamenty. Do każdego z mieszkań przynależeć będzie balkon, przestronny taras lub – w przypadku parterowych lokali – prywatny ogródek. Z myślą o zmotoryzowanych zaplanowano 70 miejsc postojowych w garażu podziemnym – w tym 8 miejsc rodzinnych – oraz miejsca postojowe naziemne, a także 32 boksy na rowery zapewniające przyszłym nabywcom dodatkową przestrzeń do przechowywania.

- Projekt przypadnie do gustu ludziom aktywnym, żyjących w rytmie miasta i jednocześnie ceniącym sobie relaks wśród zieleni najpiękniejszych warszawskich parków i terenów rekreacyjnych - mówi Angelika Kliś, dyrektor zarządzająca ds. sprzedaży i marketingu w Atal.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Bartycka 49 Apartamenty łączy w sobie walory życia w pobliżu centrum miasta i jednocześnie w otoczeniu parków i terenów rekreacyjnych. Spokojne i zielone osiedle Czerniaków na Dolnym Mokotowie jest dobrze skomunikowane z Śródmieściem i innymi dzielnicami, a także bogate w niezbędną na co dzień infrastrukturę. Inwestycja położona jest nieopodal Kopca Powstania Warszawskiego i okalającego go Parku Akcji „Burza”. Blisko jest też stąd do Łazienek Królewskich. W pobliżu znajdują się sklepy, kawiarnie i restauracje, a także punkty usługowe, placówki medyczne i oświatowe. Można stąd szybko dotrzeć do innych dzielnic miasta – zarówno własnym samochodem, jak i komunikacją miejską m.in. dzięki pobliskiej stacji metra (Pole Mokotowskie).

Planowany termin oddania do użytkowania Bartycka 49 Apartamenty to III kwartał 2022 r.

Za projekt osiedla odpowiada biuro projektowe PDV Architekci.