Atal z nowym osiedlem w Warszawie - Zakątek Harmonia

Atal rozszerza warszawskie portfolio o nową inwestycję. Zakątek Harmonia z 50 mieszkaniami powstaje na Białołęce przy ulicy Płochocińskiej.

Autor: Housemarket.pl 03 grudnia 2021 10:56

  • Do sprzedaży trafił właśnie pierwszy etap osiedla, składający się z dwóch budynków, w których znajdzie się 60 mieszkań.
  • Ceny za metr kwadratowy zaczynają się od 8 400 zł brutto.

Mieszkania przy ulicy Płochocińskiej w Warszawie to niebanalna architektura, która współgra z otaczającym terenem. Dwa budynki o trzech kondygnacjach umożliwią zachowanie prywatności oraz kameralnej atmosfery. W każdym z nich zostało zaprojektowane 30 mieszkań o powierzchniach od 35,79 – 64,11 mkw. i układach od kawalerki do 3-pokojowego lokalu. W tym nielicznym gronie sąsiedzi będą mieli do dyspozycji windę oraz pomieszczenia gospodarcze. Niezależnie od kondygnacji, każde mieszkanie posiadać będzie przestronny balkon. Poza dodatkową przestrzenią dla mieszkańców, dodadzą lekkości minimalistycznym liniom bryły budynku. Pozwoli to na podkreślenie indywidualnego charakteru osiedla Zakątek Harmonia.

W podziemnych garażach do dyspozycji mieszkańców będzie 68 miejsc postojowych w tym 7 stanowisk EKO. Ponadto przewidziano jedno stanowisko naziemne. 

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

- Uruchamiamy sprzedaż kolejnego osiedla w Warszawie i rozszerzamy portfolio projektów w tym mieście. Do oferty trafiły właśnie mieszkania na Białołęce, które z pewnością spotkają się dużym zainteresowaniem osób szukających własnego mieszkania w stolicy. Inwestycja została zaprojektowana z myślą o komforcie i wygodzie przyszłych mieszkańców – mówi Angelika Kliś, członek zarządu ATAL S.A.

Ogromną zaletą mieszkań w inwestycji Zakątek Harmonia będzie bliskość natury. W zasięgu zaledwie dwuminutowego spaceru znajduje się Kanał Żerański. Wzdłuż niego biegnie ścieżka wprost stworzona do rekreacyjnych wycieczek rowerowych i spokojnych niedzielnych spacerów. Ta malowniczo położona trasa, jest najdłuższą tego rodzaju ścieżką w tej części Warszawy – jej długość to ponad 9 kilometrów. Po krótkiej podróży będzie można odpocząć również nad Jeziorem Zegrzyńskim bądź na terenie urokliwego rezerwatu przyrody Łęgi Czarnej Strugi.

W bliskim sąsiedztwie osiedla zlokalizowane są punkty handlowe i usługowe, dzięki którym zrobienie codziennych zakupów będzie łatwe i przyjemne. W pobliżu funkcjonują sklepy, apteki, punkty gastronomiczne, stacje benzynowe, centrum handlowe oraz przedszkola i szkoła. Lokalizacja osiedla zapewnia komfortowe warunki mieszkaniowe osobom w różnym wieku i o zróżnicowanych oczekiwaniach. Nieopodal osiedla znajdują się również przystanki autobusowe.

Planowany termin oddania inwestycji do użytkowania to IV kwartał 2023 r.
 prawobrzeżnej Warszawy.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych