Atrium Apartamenty kuszą plażą w Sarbinowie

Apartamenty Atrium to luksusowy obiekt położony w malowniczej miejscowości Sarbinowo, niespełna 80 metrów od morza. Oferta spółki Topsel skierowana jest do klientów, którzy są zainteresowani zakupem nieruchomości w celach inwestycyjnych.

Autor: HouseMarket.pl 28 listopada 2016 09:01

W kompleksie znajduje się 75 jasnych i funkcjonalnie zaprojektowanych apartamentów o powierzchni od 33 mkw. do 92 mkw. z balkonami i tarasami. Większość z nich spółka Topsel już sprzedała, wolne są pojedyncze lokale. Deweloper przygotował propozycję kompleksowego zarządzania zakupionymi apartamentami. Właściciele mieszkań mogą korzystać ze swojej własności bez ograniczeń.

Dzięki usytuowaniu nieruchomości na niewielkim wzniesieniu można z jej okien podziwiać oddalony o niespełna 80 m Bałtyk.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Piętra budynku obsługują dwie windy osobowe. Część recepcyjna usytuowana jest na parterze budynku E. W kompleksie znajduje się zielone atrium wewnętrzne z bezpośrednim wejściem do części rekreacyjnej. Lokale gastronomiczne na parterze są dostępne także dla turystów i mieszkańców Sarbinowa.

Na ogrodzonym i monitorowanym terenie należącym do apartamentowca zaprojektowano plac zabaw dla dzieci oraz taras z widokiem na morze. Do dyspozycji mieszkańców jest również kawiarnia, restauracja, strefa wellness oraz gabinety spa.

Dzięki całorocznej, kompletnej bazie gastronomicznej i biznesowo - konferencyjnej, połączonej z możliwością krótkotrwałego zakwaterowania przez cały rok, Atrium Apartamenty, wyrosły na luksusowy kompleks mieszkaniowy, oferujący komfortowy wypoczynek i szansę na zysk.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych