Atrium Park na finiszu budowy

Przy ul. Gajowej w Bydgoszczy trwają ostatnie prace przy czwartym budynku domykającym osiedle Atrium Park. Wykonywana jest elewacja z materiałów drewnopodobnych oraz betonu ozdobnego, a wewnątrz prowadzone są prace wykończeniowe. Oddanie mieszkań zaplanowano na pierwszy kwartał 2017 r.

Autor: HouseMarket.pl 16 lutego 2017 14:26

To finisz jednego z największych deweloperskich przedsięwzięć w Bydgoszczy - informuje bydgoski magistrat. Prace przy ośmiopiętrowym budynku D rozpoczęły się jesienią 2015 roku. Inwestor – firma Arkada Invest, prowadzi teraz roboty przy elewacji oraz wykończeniu mieszkań. Inwestycję charakteryzuje nowoczesna architektura z elementami stali, drewna i szkła. Wiosną wprowadzą się do nich pierwsi mieszkańcy. Budynek C oddany do użytku z początkiem 2016 roku jest jednym z najwyższych apartamentowców w Bydgoszczy. Liczy 12 kondygnacji. Wcześniej zakończono prace przy budynkach A i B.

Osiedle Atrium Park tworzą w sumie cztery budynki o zróżnicowanej wysokości – od pięciu do 11 pięter. Ich rozkład gwarantuje odpowiednie nasłonecznienie dużego dziedzińca i mieszkań. Pomiędzy budynkami funkcjonuje wewnętrzny park z placami zabaw, strumieniem oraz miejscami rekreacji. Pod działką znajduje się duży parking oraz komórki lokatorskie. W czterech budynkach powstało łącznie około 250 mieszkań. Część z nich ma ponadnormatywną wysokość, nawet do trzech metrów. Apartamentowce są wyposażone m.in. w klimatyzację oraz szybkobieżne windy.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Atrium Park to osiedle położone w centrum Bydgoszczy, wśród zieleni. Atutem lokalizacji jest niska zabudowa wokół działki i atrakcyjne widoki z przestronnych balkonów i tarasów na pobliskie centrum miasta oraz Las Gdański.

Atrium Park zostało zaprojektowane przez studio architektoniczne MAARTE z Sopotu.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych