August powstaje na osiedlu Ujeścisko

W centralnej części gdańskiego zespołu mieszkalnego Ujeścisko, przy ulicy Przemyskiej, w dyskretnej bliskości kościoła powstaje August, nowy budynek wielorodzinny Spółdzielni Mieszkaniowej Ujeścisko.

Autor: HouseMarket.pl 01 lutego 2017 09:18

August będzie miał pięć kondygnacji nadziemnych i jedną podziemną z halą garażową i komórkami lokatorskimi. Budynek pomieści 77 mieszkań o metrażach od 27 mkw. do 116 mkw. Każdy lokal będzie posiadać balkon, a te na parterze - przestronne ogródki. W każdej z trzech klatek znajdzie się cichobieżna winda.

Cena za metr kwadratowy szacowana jest na 3950 zł. Do kosztów trzeba doliczyć cenę miejsca postojowego w hali garażowej, która wynosi 22 tys. zł.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Standardem w nowych inwestycjach realizowanych przez Spółdzielnię Mieszkaniową Ujeścisko jest zastosowanie pomp ciepła, jako główne źródło ogrzewania budynku. To rozwiązanie niesie za sobą szereg korzyści i znacznie podnosi atrakcyjność mieszkań. To przede wszystkim redukcja kosztów ogrzewania, większa ustawność lokalu i komfort użytkowania ogrzewania podłogowego.

Szacowany termin oddania budynku do użytkowania to pierwszy kwartał 2018 r.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych