Aura Sky coraz bliżej ukończenia

Mill-Yon zaprasza 26 i 27 maja na dni otwarte inwestycji Aura Sky. Goście będą mogli zobaczyć mieszkania na jednej z wyższych kondygnacji o metrażu od 39 do 120 mkw. Cena dwupokojowych układów zaczyna się od 6300 zł za mkw. Deweloper planuje ich odbiór w 2008 r.

Autor: HouseMarket.pl 25 maja 2017 13:39

Aura Sky powstaje przy ul. Ostrobramskiej, róg Rodziewiczówny w Warszawie. W inwestycji zaplanowano około 580 apartamentów.

Apartamentowiec będzie miał zróżnicowaną zabudowę – czteropiętrową i ośmiopiętrową oraz sięgającą niemal 90 metrów dominantę. W obiekcie przewidziano 26 kondygnacji łącznie z poziomem parteru. Elewacja z dużą ilością przeszkleń dodatkowo eksponuje strzelistość bryły.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Wszystkie mieszkania posiadają panoramiczne okna. Do wyboru są lokale skierowane na dowolną stronę świata. Na amatorów trzech pokoi czekają narożne, bardzo jasne i słoneczne mieszkania z kuchnią odrębną lub otwartą na salon, a do wybranych mieszkań czteropokojowych przynależą 26-metrowe loggie od strony zielonego patio. Apartamenty do 130 mkw. położone na najwyższych kondygnacjach mają trzy metry wysokości i posiadają tarasy do 80 mkw. z perspektywą na trzy strony świata.

Do pozostałych mieszkań również zaprojektowano duże, przeszklone loggie lub ogrody zimowe. W części mieszkań loggie mają przeszklenia przesuwne.

Do wyłącznej dyspozycji mieszkańców Aura Sky zaprojektowano ciche, wewnętrzne patio z alejkami i ławeczkami. Wejście do osiedla prowadzi przez reprezentacyjne lobby z portiernią. W wysokościowcu zaplanowano cztery szybkobieżne windy. Cały teren będzie objęty całodobowym monitoringiem i ochroną.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych