Aurec Capital kupuje działkę przy Targowejhousemarket.pl - 25 czerwca 2020 14:53


Aurec Capital Poland pod swoją marką LivUp, nabył nieruchomość przy
ul. Targowej 17 w Warszawie. Jest to już trzecia zakupiona przez firmę inwestycja na rynku PRS (Private Rented Sector). W marcu br. spółka zakupiła nieruchomość przy ul. Puławskiej 186, a wcześniej przy ul. Jagiellońskiej 36 – wszystkie zlokalizowane w Warszawie.

Projekt „Targowa 17” będzie posiadać 3 budynki, w których znajdzie się około 150 mieszkań oraz lokale komercyjne. Budowa inwestycji rozpoczęła się w II kw. 2020 roku, a jej zakończenie jest przewidziane na początku 2022 r. Nieruchomość znajduje się w tętniącej życiem dzielnicy Praga Północ nieopodal stacji metra Stadion Narodowy, w pobliżu Parku Skaryszewskiego, Teatru Powszechnego oraz fabryki czekolady Wedel.

Aurec Capital Poland wprowadza nową markę pod nazwą LivUp, pod którą będzie oferować mieszkania na wynajem długoterminowy z dodatkowymi usługami oraz udogodnieniami dla najemców.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

- LivUp skierowany jest do wszystkich, którzy cenią sobie wygodę, oszczędność czasu oraz możliwość korzystania z uroków miasta. Każda z zakupionych przez nas nieruchomości jest położona w dogodnym punkcie komunikacyjnym, pośród restauracji, teatrów, klubów oraz innych punktów usługowych. W naszych inwestycjach będzie dostępny szereg udogodnień oraz usług dla najemców, m. in.: własna sala fitness oraz strefy lounge, dedykowane wydarzenia oraz usługi typu e-commerce. To, co wyróżnia naszą markę, to również szeroko rozumiana komunikacja. Kładziemy duży nacisk na tworzenie relacji zarówno pomiędzy najemcami, jak również pomiędzy właścicielem i najemcą. Zakres naszych usług oraz udogodnień będzie się dostosowywał do ich potrzeb oraz zmieniającego się stylu życia. Wprowadzamy nową jakość na rynku najmu mieszkaniowego - mówi Roee Shamir, dyrektor zarządzający Aurec Capital Poland.