Avore. Wysoki standard na Mokotowie

Realizowany przez Mota-Engil Real Estate Management projekt Avore łączy wysoki standard budownictwa z funkcjonalnością oraz atrakcyjną architekturą. W kameralnym, sześciopiętrowym budynku znajduje się 78 wyjątkowych mieszkań o metrażach od 34 do 88 mkw.

Autor: HouseMarket.pl 01 grudnia 2016 09:43

Wśród nich są kawalerki oraz lokale dwupokojowe i trzypokojowe układy. W zależności od preferencji, można wybrać mieszkanie z balkonem, tarasem lub loggią. Dzięki przemyślanym układom oraz dużej powierzchni okien, pomieszczenia są dobrze doświetlone. Dbając o komfort mieszkańców, w podziemiach inwestycji został przewidziany dwukondygnacyjny garaż z 80 miejscami postojowymi. Na poziomie parteru znajdują się dwa lokale usługowe.

Inwestycję Avore wyróżnia jej kameralny charakter – budynek znajduje się w lekkim oddaleniu od ulicy. Równocześnie, lokalizacja w centralnym miejscu dzielnicy pozwoli na co dzień korzystać z uroków Mokotowa, dającego szeroki wachlarz możliwości spędzania wolnego czasu. Avore oferuje mieszkania o podwyższonym standardzie, odpowiadające na potrzeby wymagających lokatorów. O niepowtarzalności inwestycji stanowią również atrakcyjnie wykończone części wspólne budynku. Planowany termin oddania budynku do użytkowania do czwartego kwartału 2018 roku.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Ulica Bukowińska, przy której mieści się inwestycja, jest doskonale skomunikowana zarówno ze ścisłym centrum miasta, jak i z sąsiednimi dzielnicami. Dzięki rozwiniętej siatce połączeń, mieszkańcy Avore z łatwością zrealizują nawet najbardziej wymagający plan aktywnego dnia.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych