Bajana 15 czeka na rozdanie kluczy do mieszkań

Realizowana w Warszawie przez Structur Concept inwestycja składa się z dwóch budynków mieszkalnych połączonych wspólnym garażem podziemnym. Deweloper złożył wniosek o pozwolenie na użytkowanie.

Autor: HouseMarket.pl 04 sierpnia 2016 13:13

Budynek nr 1 od strony ul. Bajana jest czterokondygnacyjny, natomiast drugi od strony ul. Żbikowianki ma pięć kondygnacji. W obiekcie zlokalizowano w sumie 36 mieszkań: 15 w budynku nr 1 oraz 21 mieszkań w drugim. Każdy z nich wyposażony jest w windę z poziomu garażu.

W kondygnacji podziemnej zaprojektowano garaż na 39 samochodów, pomieszczenia techniczne i gospodarcze oraz komórki lokatorskie.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Do mieszkań na parterze przynależą ogródki, zaś na ostatnim piętrze zaprojektowano mieszkania z antresolą oraz lokale z dużym tarasem na dachu.

Deweloper zakończył budowę w czerwcu 2016 r., a w lipcu złożył wniosek o pozwolenie na użytkowanie.

Inwestycja zlokalizowana jest w kameralnej okolicy, w obszarze zróżnicowanej zabudowy jednorodzinnej i wielorodzinnej, w otoczeniu  zieleni, blisko arterii komunikacyjnej oraz wielu punktów usługowych.

W najbliższym sąsiedztwie znajdują się m.in. poczta, apteka, supermarket E.Leclerc, przedszkola i szkoły, stacja metra Wawrzyszew oraz Stare Bielany.

Dla osób korzystających z komunikacji naziemnej w odległości ok. 300 m dostępne są przystanki tramwajowe i autobusowe.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych