Bajeczna Apartamenty mają powodzenie

Na krakowskim osiedlu Atal Bajeczna Apartamenty sprzedano już 45 proc. lokali z pierwszego etapu. Kolejne 10 proc. mieszkań jest już zarezerwowanych.

Autor: HouseMarket.pl 03 listopada 2016 11:48

Inwestycja przy ulicy Bajecznej to przemyślany kompleks mieszkaniowy, który wpisze się w otaczający krajobraz. Na pierwszy etap inwestycji składa się 186 mieszkań o rozkładzie od jednego do czterech pokoi oraz o metrażach od 29 do 92 mkw. Cena za mkw. wynosi od 6 550 do 6 900 zł brutto.

Efektowna architektura i funkcjonalne wnętrza sprawią, że każdy z lokatorów doceni wygodę życia na tym osiedlu. Dla dodatkowego komfortu mieszkańców zaprojektowano 45 komórek lokatorskich. Z myślą o zmotoryzowanych, w inwestycji powstanie parking na poziomie 0, który pomieści 84 samochody, a także 59 miejsc postojowych zewnętrznych.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

- Bajeczna Apartamenty od wejścia do sprzedaży cieszy się dużym zainteresowaniem osób szukających własnego M na terenie Krakowa. Inwestycja została tak zaprojektowana, by w pełni spełniała oczekiwania nabywców na rynku pierwotnym. Aktualnie w sprzedaży zostało już ok. 80 mieszkań – mówi Mateusz Juroszek, wiceprezes Atalu.

Inwestycja Atalu charakteryzować się będzie efektowną architekturą. Proste bryły budynków, estetyczne elewacje, balkony i ogrodzenie stworzą przyjemną przestrzeń dla lokatorów. Sześciopiętrowe obiekty zaprojektowano w sposób funkcjonalny i komfortowy, z troską o wygodę mieszkańców w każdym wieku. Przestronne przestrzenie wspólne, klatki schodowe oraz windy ułatwią codzienne przemieszczanie się. Elegancka i subtelna zieleń doda osiedlu dodatkowej estetyki. Budynki będą przystosowane do potrzeb osób starszych i niepełnosprawnych.

Inwestycja Bajeczna Apartamenty znajdzie się w Grzegórzkach. To szybko rozwijająca się dzielnica, a do tego znakomicie skomunikowana z centrum Krakowa i z pozostałymi częściami miasta. Za projekt osiedla Bajeczna Apartamenty odpowiada SARAN Architekci. Planowany termin oddania inwestycji do użytkowania to czwarty kwartał 2017 r. Wydania mieszkań rozpoczną się jeszcze w 2017 r.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych