Baltic Park Fort. Apartamenty w stylu cesarskich kurortów nadmorskich

Zdrojowa Invest rozpoczęła budowę Baltic Park Fort, zespołu budynków apartamentowo-usługowych przy ul. Uzdrowiskowej w Świnoujściu. To kolejny etap Baltic Park Molo, największego kompleksu hotelowo-apartamentowego na Wybrzeżu.

Autor: HouseMarket.pl 16 sierpnia 2016 12:55

W pierwszej fazie powstanie pięciopiętrowy budynek z apartamentami i lokalami użytkowymi. Zaprojektowany tak, aby widok na morze roztaczał się z większości apartamentów i tarasów.

Apartamenty z jacuzzi na dachu

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Inwestycja powstaje w bezpośrednim sąsiedztwie realizowanej przez firmę Zdrojowa Invest inwestycji Baltic Park Molo. Pierwszy etap uwzględnia wykonanie pięciopiętrowego budynku apartamentowego. Zaprojektowano mieszkania od dwupokojowych do czteropokojowych o powierzchni od 35 mkw. do 80 mkw. We wszystkich deweloper zapewni klimatyzację. Na ostatniej kondygnacji wszystkie apartamenty będą miały własne tarasy na dachu, a niektóre zainstalowane jacuzzi.

Uzupełnieniem atrakcyjnej oferty zakupu apartamentów Baltic Park Fort są lokale handlowo-usługowe. Na parterze powstaną powierzchnie od 30 mkw. do 209 mkw. wraz z ogródkami o metrażu od 34 mkw. do 81 mkw. Dostęp do nich będzie od strony ulicy Uzdrowiskowej, głównej promenady nadmorskiej w formie pasażu handlowego.

Każde z pomieszczeń, z przeszkloną fasadą od strony deptaka, zostanie wykończone w standardzie deweloperskim umożliwiającym dowolną aranżacji wnętrza przez nabywcę. Ogródki przypisane do lokali będą miały zadaszenie.

Apartamenty w cesarskim stylu

Pod względem architektonicznym wszystkie budynki utrzymane będą w stylu nawiązującym do klasycznej architektury cesarskich kurortów nadmorskich. Stonowana kolorystyka elewacji, prosta i elegancka forma budynków, duże wertykalne przeszklenia oraz zastosowane materiały podkreślą walory inwestycji. W obiektach dominować będzie szkło, kamień i drewno egzotyczne. Baltic Park Fort to także nowocześnie zaprojektowana przestrzeń publiczna w postaci nowego odcinka Promenady Nadmorskiej z pasażem handlowym.

Baltic Park Fort to część kompleksu Baltic Park Molo, którego kształt wyłoniono w konkursie architektonicznym zorganizowanym ze Stowarzyszeniem Architektów Polskich. Budynki apartamentowe, pięciogwiazdkowe hotele, aquapark, nowa promenada oraz pierwsze w kurorcie molo stworzą wyjątkowe miejsce na mapie wypoczynkowej Polski. Goście kompleksu będą mieli do dyspozycji wykwintne restauracje, bary, kawiarnie, klub muzyczny z kręgielnią, centrum sportowe oraz kompleks spa&wellnes. Baltic Park Molo jest w trakcie międzynarodowej certyfikacji ekologicznej – Leadership in Energy and Environmental Design (LEED).

Podwójny zysk z wynajmu apartamentu

Baltic Park Fort to nie tylko wakacje we własnym apartamencie, ale także zysk z wynajmu. Zdrojowa Invest wypracowała system timesharing, dzięki któremu każdy z właścicieli ma gwarancję stałego miesięcznego dochodu z wynajmu. Zysk oznacza nie tylko wzrost wartości nieruchomości. Lokal oddany w ręce firmie operatorskiej pracuje sam na siebie. Jednocześni każdy właściciel ma możliwość korzystania z apartamentu na własne potrzeby w ramach Klubu Wakacyjnego.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych