Baltin Resort. Nowe apartamenty na wynajem w Sarbinowie

Kompleks Baltin Resort powstaje w odległości ok. 450 metrów od morza. W pierwszym etapie ekskluzywnego kompleksu do sprzedaży przeznaczono 46 apartamentów.

Autor: HouseMarket.pl 15 grudnia 2016 09:15

Całkowita powierzchnia gruntu, na którym realizowana jest inwestycja wynosi ponad 1,5 ha. Planowane są cztery etapy budowy.

W pierwszym powstanie budynek apartamentowy z basenem zewnętrznym, placem zabaw dla dzieci i zagospodarowaniem terenu. Planowane oddanie do użytkowania to trzeci kwartał 2017 r. W drugim etapie zostanie wybudowany budynek usługowy z zapleczem: halą basenową z kompleksem saun, spa, fitness klubem, restauracją i kinder clubem. Realizację zaplanowano na lata 2017-2018.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

W tym samym czasie powstawać będzie trzeci etap, czyli budynek apartamentowy z boiskami sportowymi i zagospodarowaniem terenu. Ostatni, czwarty etap przewiduje budynek apartamentowy z zagospodarowaniem terenu. Termin realizacji lata 2018-2019.

Budynki usytuowane są prostopadle do morza, zatem pierwszy znajdzie się najbliżej plaży.

W całym obiekcie przewidziano pełną klimatyzację, na każde piętro mieszkańcy dojadą cichobieżną windą osobową. Koszt zakupu mieszkania zaczyna się już od 191.500 zł brutto z opcją dokupienia kompletnego, eleganckiego umeblowania.

Teren kompleksu zostanie ogrodzony. Dla właścicieli przewidziano własne miejsce parkingowe na zamkniętym terenie obiektu, z systemem kart dostępowych przy bramie wjazdowej i przy wejściu do budynku. Zapewniona zostanie współpraca z agencją ochrony 24h przez cały rok, kompleksowy monitoring obiektu oraz system kamer na zewnątrz i wewnątrz budynku.

Cały obiekt będzie posiadał bezprzewodowe łącze internetowe wifi, instalację alarmową, nagłośnienie oraz instalację informatyczną, w tym zamki w pokojach na karty magnetyczne i zintegrowany system obsługi gościa.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych