Bełchatów: Ostatnie wolne mieszkania w HubalczykuHouseMarket.pl - 28 grudnia 2015 13:09


W wybudowanym przez JHM Development czteropiętrowym budynku na właścicieli czeka 18 gotowych do zamieszkania lokali o powierzchniach od 35,90 mkw. do 46,60 mkw.


Hubalczyk to czteropiętrowy budynek wielorodzinny położony w Bełchatowie, na Osiedlu Przytorze, u zbiegu ulic Norwida i Hubala. Znajduje się w nim 125 lokali mieszkalnych. Wszystkie są skomunikowane cichobieżnymi windami z poziomu garaży. Obiekt jest w pełni dostępny dla osób niepełnosprawnych.

W części podpiwniczenia zaprojektowano garaże, komórki lokatorskie oraz pomieszczenia techniczne i gospodarcze. Do dyspozycji lokatorów są również ogólnodostępne miejsca parkingowe wokół inwestycji. Budynek wyposażony jest w instalacje: wodociągową z wodociągu miejskiego, kanalizacyjną do sieci miejskiej, centralnego ogrzewania z sieci miejskiej, elektryczną, telefoniczną, kablową TV oraz domofonową. Teren inwestycji został ogrodzony.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

W bliskim sąsiedztwie mieści się szkoła, przedszkole, przychodna, place zabaw dla dzieci i punkty usługowo-handlowe. Inwestycja jest dobrze skomunikowana z centrum miasta.