Bernadowo Park blisko finiszu budowy

Coraz większe natężenie hałasu i zanieczyszczenie powietrza sprawia, że chętniej szukamy mieszkań w spokojnej okolicy pełnej zieleni. Gdyńskie osiedle Bernadowo Park spełnia te założenia. Pierwsze lokale mieszkańcy odbiorą jeszcze w tym roku.

Autor: HouseMarket.pl 07 listopada 2016 12:18

Dla kupujących mieszkanie najważniejszymi kryteriami wyboru są niezmiennie: cena oraz lokalizacja. Chcemy mieszkać blisko miasta i jednocześnie w zacisznym i zielonym otoczeniu. Kameralne osiedle Bernadowo Park położone jest w otulinie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, a dodatkowo na jego terenie powstaje prywatny park z placem zabaw, zewnętrzną siłownią, boiskiem i miejscami spacerowymi. Cały teren opleciony zostanie ścieżkami biegowymi oraz do nordic walkingu.

– Bernadowo Park to ogrodzone, chronione i monitorowane osiedle. Z naszych obserwacji wynika, że mieszkańcy, którzy czują się bezpieczni chętniej korzystają z wspólnych przestrzeni, co sprzyja nawiązywaniu nowych znajomości i budowaniu serdecznych relacji w miejscu zamieszkania - mówi Małgorzata Ostrowska, dyrektor pionu marketingu i sprzedaży J.W. Construction.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

W codziennym funkcjonowaniu najważniejsza jest szybka i sprawna komunikacja. Osiedle Bernadowo Park położone jest w zielonej części miasta, w dzielnicy Mały Kack, blisko najważniejszych dróg, które łączą całe Trójmiasto. Droga stąd do centrum Gdyni i Sopotu zajmuje jedynie kilkanaście minut. Dla posiadaczy samochodów ważna będzie także dostępność miejsc parkingowych i garaży, które uwzględniono w projekcie.

W zakończonym wkrótce pierwszym etapie budowy osiedla Bernadowo Park, powstało sześć trzypiętrowych nowoczesnych budynków z windami. Do wyboru przyszłych mieszkańców pozostaje jeszcze kilkanaście mieszkań o powierzchniach od 42 mkw. do 120 mkw., w cenie od 6 tys. za mkw.

W planowanym drugim etapie budowy powstanie siedem budynków, a jego zakończenie planowane jest na pierwszy kwartał 2018 roku.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych